Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pakito25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pakito25

  1. Jak usunę bazę danych to nic sie nie stanie?. I wgram na nowo firmware 942
  2. Chłopaki z tego forum a5 zrobili jakiś skrypt który wymusza czas w gps. Ale nie znam się jak go ściągnąć i jak to wygląda. Pisali też żeby wgrać na nowo 942 ale przed tym usunąć bazę danych. A ja tego nie zrobiłem
  3. No tak ale w rozszerzonych zapewne tak samo będzie. Ja mam soft 942.3 a ponoć jest soft 942.6. Wiesz coś na ten temat
  4. W liczniku pokazuje ok. A w 5f jakiś dziwny czas. A na wyświetlaczu czas jest dobry
  5. https://www.a5oc.com/threads/gps-clock.182090/ W tym.linku jest chyba opisane co trzeba by było.wgrac. chodzi o jakiś skrypt. Za bardzo się nie znam jak to zrobić. Ale.najpier sprawdzę to co pisałeś wyżej
  6. Oki. Jak tylko zjadę to zaraz to sprawdzę. Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem.
  7. I to jest właśnie ciekawe. Jak ustawie 10 w kanale 19 w liczniku to od razu mi wyskakuje palma na liczniku a nie widok satelity. Podejrzewam że u mnie się coś w mmi wysypało
  8. U kolegi w b8 ma ustawione 10 w kanale 19. A jak ja ustawie 10 to od razu wskakuje palma a nie satelita. Coś blokuje ale nie wiadomo co. Dziś u mnie było ustawione na ręczny i na szaro bez możliwości zmiany. A wystarczyło wyjac mmi I włożyć do kumpla i samo wskoczyło na gps. Nie wiem jakim cudem
  9. Forum Audi A6 / A7 Klub PolskaSynchronizacji zegara z gpsAudi a6c7 po odłączeniu akumulatora na 24h nie mogę zmienić synchronizacji czasu z ręcznej na auto. Niepodswietla się ta linijka w menu.U gość pusze ze ma tak samo jak ja.a na końcu pisze ze w liczniku musiał zaznaczyć. Ze ma brać czas z gps. Tylko nie wiem w którym. Iejscu T
  10. Jak go w tedy wymieniłem i zakodowalem jak mi kazałeś. To cały czas miałem błąd w gateway zarządzanie energia aktywne. Niby aku nowy a tak pokazywało.moze coś w tym jest
  11. Ok zmienię. I po tym mam go uśpić znów na 15 min
  12. Ciekawe czy więcej ludzi tak ma czy tylko ja mam takiego pecha. Czyli za jakiś czas jak będę wyciągał aku to znów Bem straci pamięć i się coś posypie. Trochę to chore
  13. A może czyli jak przyjadę po pracy i gateway będę miał te kodowanie co ci wyżej wysłałem to mam zmienić 2 ostatnie literki i zakodowac tak.
  14. Czyli zmiana 2 ostatnich liter by coś miała zmienić.nie czaje tego
  15. Zapomniałem dodać że to zdjęcie z 6 miesięcy do tyłu. O 20 zrobię aktualne zdjęcie kodowania akumulatora. A to ma jakieś znaczenie z tym aku. A zegarem
  16. To jest kodowanie z kolegi mmi 3gp u niego zegar działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.