-
Dopuszczalne korekty wtryskiwaczy
Witam. Jakie są dopuszczalne korekty wtryskiwaczy dla silnika 2.0 tdi audi a4 b8
-
Audiadam obserwuje zawartość po co są żarówki h7 mam bixenon , Dopuszczalne korekty wtryskiwaczy , Spolszczenie vcds i 1 inny
-
Dopuszczalne korekty wtryskiwaczy
Witam. Jakie są dopuszczalne korekty wtryskiwaczy dla silnika 2.0 tdi audi a4. Czy podkładki pod wtryskami mogą być przyczyną złych korekt. Czy ktoś z was używał tec 2000 do czyszczenia wtrysków.
-
Spolszczenie vcds
Witam. Kupiłem vcds chińczyka czy jest możliwość go spolszczyć. Pozdrawiam
-
Jak sprawdzić czy pompa CR opiłkuje?
Dzięki
-
Jak sprawdzić czy pompa CR opiłkuje?
Czy muszę później odpowietrzyć pompę
-
Jak sprawdzić czy pompa CR opiłkuje?
Witam. Panowie jak najlepiej sprawdzić czy pompa CR opilkuje.
-
po co są żarówki h7 mam bixenon
A więc sprawdziłem panowie mieliście rację dzięki jak zawsze za dobre rady. Nurtuje mnie dlaczego halogeny w zderzaku też reagują na skręt
-
po co są żarówki h7 mam bixenon
Ok dzisiaj sprawdzę
-
po co są żarówki h7 mam bixenon
Doświetlanie mam w zderzku w halogenach
-
po co są żarówki h7 mam bixenon
Witam. Posiadam audi a4 b8 polift, moje pytanie po co są żarówki h7 mam bixenon. Żarówki wymieniłem ale nie świeca
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Panowie a jest jakaś możliwość podłączenie dodatkowego elektronicznego wskaźnika ciśnienia oleju, może kto już ma i doradziłby jaki kupić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Koszt robocizny z częściami okola 3500zl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
.- Nowicjusz - wątek powitalny
Trochę poczytałem o tym ludzie wymieniają dużo części a problem powraca. Podobno pompa na pasek pomaga, robił ktoś to zapobiegawczo. Ps. Wszyscy piszą o wymianie różnych części ale nie spotkałem się żeby ktoś przy tym błędzie skontrolował turbinę tam też może gubić ciśnienie - Nowicjusz - wątek powitalny
Audiadam
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta