Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Oświetlenie wnętrza.


Sapcio

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
A4 B5 99' lift,
1. Od wczoraj, po otworzeniu auta nie zapala się oświetlenie wewnątrz, po otworzeniu drzwi kierowcy bądź pasażera oświetlenie na nogi zapala się, ale górne oświetlenie już nie. Jeżeli chodzi o samo oświetlenie to działa można włączyć wyłączyć, czujnik w drzwiach również nie jest przyczyną skoro oświetlenie nóg działa, dodam, że auto było u mechanika, który po drodze skasował błędy z komputera, ale przy elektryce nic nie robił.

2. Nie działa oświetlenie w tyle po otworzeniu drzwi, jeżeli chodzi o samo światło to można je włączyć oraz wyłączyć jak najbardziej, ale po otworzeniu przednich lub tylnych drzwi gdy jest odpowiednio przełączone to nie zapala się.

3. Nie działa światło bagażnika xD Ale jeszcze nie sprawdzałem okolic zamka bagażnika.

Usterki nie nastąpiły nagle, ale po kolei, bagażnik przebolałem, tył również, ale przód albo zorbie albo na złom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dochodzi napięcie do wtyczek po otwarciu drzwi. Problemem mogą być zaśniedziałe styki w lampce lub we wtyczce lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek. U mnie rozczepił się wężyk od płynu do spryskiwacza tylnej szyby. Zalewał mi kostki które są przy lewej nodze kierowcy musisz ściągnąć osłonę obok podstopnicy i zobaczyć środkową wtyczkę oraz gniazdo na samym dole. U mnie zrobiło zwarcie i stopiło piny. U mnie ta kostka była koloru szarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...