Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niedosyt przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Mam maly niedosyt przodu w moim aucie. Czegos mi tu brakuje tylko sam nie wiem czego :/

9d3360f7b2af50ce492879116577b700.jpg

f6dbdd618f357ad5e12d3169601838c3.jpg

95cccddefbaa66dead87656015ce3d17.jpg

Aktualnie mam 1BV i zamowilem od Trewor87 H&R springi -45mm.

Jakies propozycje? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

wywal żółtka z kierunkowskazów.

Opublikowano
  • Autor

wywal żółtka z kierunkowskazów.

Rozumiem, ze trzeba rozkleic lampe?

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Też, ale najpierw musisz te żółte kołpaki wyciągnąc a potem pomarańczowe żarówki wymienić na chromowane aby żółtej poświaty nie dawały

http://cdn1.bigcommerce.com/server1200/111df/products/196/images/8850/581_PY21w_Chrome_Silver_Amber_Indicator_Bulbs__35661.1417871971.1280.1280.jpg?c=2

Opublikowano

czarne środki lamp,białe halogeny ,ewentualnie czarny grill

Opublikowano

81088077401571701743.jpg

Dokładnie tak jak greg2505 napisał .Mi się podoba. :decayed:

Edytowane przez Arczi78

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tylko ja mam chromy wokol szyb :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

zrób lampy i halogeny,grill może poczekać,dużą robotę zrobią lampy

Opublikowano
  • Autor

Kto na forum sie tym zajmuje? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dakine0007 Sam dasz rade :) ja robiłem sam i wyszło dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor

dakine0007 Sam dasz rade :) ja robiłem sam i wyszło dobrze :wink:

W zyciu nie rozklejalem lampy i nie chce nawet :) Nie mam zdolnosci manualnych :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dakine0007 Sam dasz rade :) ja robiłem sam i wyszło dobrze :wink:

W zyciu nie rozklejalem lampy i nie chce nawet :) Nie mam zdolnosci manualnych :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez tak myślałem ale to nic trudnego parę godzinek i zrobione a kasa w kieszeni :hi:

Opublikowano

W zyciu nie rozklejalem lampy i nie chce nawet
wrzuć do piekarnika lampe na 3 min i potem w rękach ją rozklejasz , w b7 bardzo przyjemnie sie robi przy lampach
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam czarny środek reflektorów i grill wygląda to zajeb*ście

Edytowane przez @DeK

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja bym cały gril oprócz znaczka OOOO prysnął czarnym plasti a lampy zawsze możesz zrobić smoke też plasti lub delikatną ciemną folią :banan:

Opublikowano

jak malowac to na czarny polysk , latwo sie czysci , lampy mozna zrobic na czarno pod warunkiem ze klosze masz w stanie perfect + jesli nie kazda ryska bd widoczna , lustra z s4 lub czarne , halogeny ori kolor a nie FSO

Opublikowano

A czym proponujecie pomalować ramkę grilla? Jakaś farba kauczukowa? Żeby łatwo było ściągnąć jak się znudzi..

Ja właśnie usunąłem farbę ze znaczka i z ramki po poprzednim właścicielu. Schodziła płatami, grill nie był nawet zdejmowany. Niby trzeba było się przyjrzeć, ale drażniło jak drzazga... 

Opublikowano

każdy ogarniety lakiernik pomaluje ci gril i ramke tak aby nic nie odchodziło , niestety nie zrobisz tego tak aby farbe usunac i wrócic do chromowanej wersji 

poza tandetnym plastidipem /folią

Zawartość dodana 2 minutes later

przy okazji malowania obowiązkowo do malowania plastiki przy halogenach , dokładka z cupry tez lepiej wygląda po takim zabiegu

Opublikowano
1 minutę temu, michałswd napisał:

każdy ogarniety lakiernik pomaluje ci gril i ramke tak aby nic nie odchodziło , niestety nie zrobisz tego tak aby farbe usunac i wrócic do chromowanej wersji 

poza tandetnym plastidipem /folią

Tak, właśnie miałem pomalowane plastdipem. Grill ze znaczkiem,  tylny znaczek i listwę na zderzaku. Wszystko usunąłem myjką ciśnieniową - ale tylną listwę, znaczek i ramkę grila chyba zamienię na czarny mat. Tylko tym razem porządnie. Ile to może kosztować 100-200zł?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.