Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Antena w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Miałem fabryczną antenę w moim Avancie które przestało grać.. Po próbię wyjęcia anteny pękła ona i została mi antena i osobno czubek który wychodzi przez dach chyba od wzmacniacza. Wzmacniacz który mam to jest farbyczny na zdjęciu i wchodzą do niego dwa okrągłe kable jeden z prawej drugi z lewej strony, dlaczego dwa kable? Macie jakiś pomysł gdyż teraz antena się nie chce trzymać no i nie znajduje mi żadnej stacji..

Proszę o pomoc

http://wyslijto.pl/download/7xaw8gtkla

Tak wygląda mój wzmacniacz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Miałem fabryczną antenę w moim Avancie które przestało grać.. Po próbię wyjęcia anteny pękła ona i została mi antena i osobno czubek który wychodzi przez dach chyba od wzmacniacza. Wzmacniacz który mam to jest farbyczny na zdjęciu i wchodzą do niego dwa okrągłe kable jeden z prawej drugi z lewej strony, dlaczego dwa kable? Macie jakiś pomysł gdyż teraz antena się nie chce trzymać no i nie znajduje mi żadnej stacji..

Proszę o pomoc

http://wyslijto.pl/download/7xaw8gtkla

Tak wygląda mój wzmacniacz

mam ten sam problem jak to ogarnełes?

Opublikowano
  • Autor

Póki co jeżdżę bez radia bo nie mam czasu się tym zająć, ale czytałem i podobno taka antena załatwi sprawę:

http://allegro.pl/antena-aktywna-roka-wzmacniacz-audi-a3-volvo-i5703745664.html?reco_id=cbe40442-88a8-11e6-aab7-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16

Chcę ją zamówić i dam Ci znać czy odbiera dobrze radio..

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

i jak?

Opublikowano

i jak?

własnie i jak?

Opublikowano

Ja zamontowałem taką antenę z linku powyżej już pół roku temu i jestem zadowolony .

Opublikowano

Ja zamontowałem taką antenę z linku powyżej już pół roku temu i jestem zadowolony .

ja mam uszkodzony wzmacniacz czy ta sama antena załatwi sprawę? ma wbudowany wzmacniacz?

Opublikowano

Tak ona ma wbudowany wzmacniacz ale musisz się upewnić jakie masz gniazdo ROKA czy RAKU 2 .

I czy masz zasilanie wzmacniacza pociągnięte kablem antenowym czy osobno przewodem (przeważnie czerwonym jeśli osobno)

Edytowane przez lenovo

Opublikowano

Tak ona ma wbudowany wzmacniacz ale musisz się upewnić jakie masz gniazdo ROKA czy RAKU 2 .

I czy masz zasilanie wzmacniacza pociągnięte kablem antenowym czy osobno przewodem (przeważnie czerwonym jeśli osobno)

a czy możesz napisać w czym i jak wygląda różnica?

Opublikowano
Opublikowano

Spoko

Opublikowano

rozebralem u siebie i wygląda to tak d07f9a4a9e72273db50377e2ccb1fd8d.jpg2a9a3d67c3cb73ccba5d386d9ef86cc3.jpg

wtyk roka bez zasilania dodatkowego. tylko zastanawiam się co to za drugi kabel wchodzi do anteny.. przy radiu mam drugą antenę (tak jakby) ale jak ja podlaczalem to radio symphony 2din zacinalo się na trybie telefon. czy to jest ta antena wspomagającą czy antena gsm?

czy wymiana całości na amtene taką jak pisał kolega wyżej może coś pomóc z odbiorem? myślałem że mam wzmacniacz sygnalu i jest padniety ale wygląda na to że nic takiego nie ma.

wg kodow wyposażenia, nie miałem ori radia audi więc jest możliwe że było przygowane wszystko pod nie fabryczne radia, czy tlumaczyloby to brak wzmacniacza?

coś ktoś może mi doradzic?

Opublikowano

Ten dodatkowy kabel jest od GPS lub GSM . W avant oryginalny wzmacniacz masz w stopce anteny ale na zdjęciach go nie ma czyli masz mały wzmacniacz w antenie nieoryginalnej .

Edytowane przez lenovo

Opublikowano

czyli biorę antenę roka bez dodatkowego zasilania z wbudowanym wzmakiem i bedzie lepiej?

Opublikowano

Znając życie w tej starej poleciał ci układ w antenie tak samo jak u mnie Wystarczy ci kupić zwykła antenę i spokój . Tylko pamiętaj UWAŻAJ NA PLASTIKOWE OBUDOWY WTYCZEK ABYŚ ICH NIE ZNISZCZYŁ BO BEZ NICH BĘDĄ ROBIĆ ZAKŁÓCENIA

Opublikowano

jest problem, chyba. nie mogę zamowic nigdzie anteny roka bez kabla zasilającego. jakies sugestie jak to rozwiązać?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko pamiętaj UWAŻAJ NA PLASTIKOWE OBUDOWY WTYCZEK ABYŚ ICH NIE ZNISZCZYŁ BO BEZ NICH BĘDĄ ROBIĆ ZAKŁÓCENIA

Jak prawidłowo należy rozłączyć wtyczkę od wzmacniacza przy antenie tak żeby właśnie niczego nie uszkodzić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.