Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek oleju


sułek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, czy z pokrywy zaworow moze wyciekac olej tak mocno, ze praktycznie leje sie a nie poci? Auto zaczelo zostawiac dosc duze plamy po nocy. Zlokalizowalem, ze olej leje sie od strony rozrzadu. Dokladnie widac miedzy glowica a ta metalowa oslona rozrzadu jak po uruchomieniu silnika leci struzka oleju, wiec mowie na 100 % uszczelniacz walka rozrzadu. Kupilem wymienilem I zadnej poprawy leci dalej tak samo;/ Uszczelki pokrywy zaworow nie wymienialem bo myslalem, ze to ten uszczelniacz. Obawiam sie, ze moze to byc peknieta glowica... No chyba ze z tej uszczelki sie tak wali. Ktos ma jaakkies pomysly jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wpadles na to zeby wytrzec ten olej i zobaczyc dokladnie skad leci? Skoro leci ciurkiem to po przetarciu od razu zobaczysz gdzie sp***rza. Chyba ze wolisz zebysmy pobawili sie w zgaduj zgadule no to ja strzelam pierwszy: peknieta glowica pod walkiem wzdluznie od strony krucca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyzej napisal,umyj czy tez przetrzyj i patrz dokladnie skąd wycieka skoro ciurkiem leci.

A nie zakladając juz nowego tematu to soe podebne i napisze swój problem z wyciekiem z ktorym nie moge sobie poradzić a mianowicie leci mi olej po lapie sipnika pod turbo czyli jak stoimy przed maską po lewej stronie,dwa razy wymienialem juz uszczelke pokrywy zaworów elringa i nawet dirko troche dałem i dalejvwidac ze sobie cos tam leci po tej łapie no chyba że to skądś indziej i moze wy podpowiecie? Ciezko jes tam podpatrzec bo kolektor przeciez jest ale wydaje mi sie ze ro pokrywą puszcza i moze pomysły jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dokladnie zobaczyc gdzie leci bo nie potrafie wsadzic oka miedzy glowice a rozrzad bo to szpara okolo 5 mm. Musialbym demontowac caly rozrzad I zdjac ta metalowa oslone ktora oddziela rozrzad od glowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...