Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja zadam inne pytanie;

czy termostaty ori w ASO są tylko Wahlera czy występowały tez innych firm :?: :blink:

bo ja właśnie coś takiego z ASO przywlokłem w oryginalnym pudełku, ale zamiast nazwy firmy ma tylko logo :audi: i numer seryjny :mysli:

Wszystko gra, to jest originał Audi

Opublikowano

I tyle w temacie :decayed:

Umawiałem się już z zaufanym człowiekiem od wymiany - niestety :no4:, po Nowym Roku, bo taka wymiana w eSie to poważniejsza sprawa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czesc.

Endriuu Vag pokazal mi blad czujnika cieczy wiec go wymienilem. Po wymianie temperatura idzie do gory tak do 70 po 10 km, potem stoi. Jak go zgasze to na zegarach mam nagle 80-85 na klimie o 6-7 mniej. Ogrzewanie jest od razu ale cos mi sie wydaje ze powietrze jest za malo cieple. Auto kupilem w wakacje i nie mialem okazji jezdzic w zime i dlatego nie wiem jak powinien sie zachowywac. Wymienie termostat i wtedy zobacze jak bedzie sie nagrzewal. Mam jeszcz pytanko takie czy zwracac uwage bardziej na wskazanie na klimie czy na zegarach

Opublikowano

Czesc.

Endriuu Vag pokazal mi blad czujnika cieczy wiec go wymienilem. Po wymianie temperatura idzie do gory tak do 70 po 10 km, potem stoi. Jak go zgasze to na zegarach mam nagle 80-85 na klimie o 6-7 mniej. Ogrzewanie jest od razu ale cos mi sie wydaje ze powietrze jest za malo cieple. Auto kupilem w wakacje i nie mialem okazji jezdzic w zime i dlatego nie wiem jak powinien sie zachowywac. Wymienie termostat i wtedy zobacze jak bedzie sie nagrzewal. Mam jeszcz pytanko takie czy zwracac uwage bardziej na wskazanie na klimie czy na zegarach

Z tego co wiem to temperatury muszą Ci sie pokrywać na klimatroniku, zegarach i VAGu. Oczywiscie dopuszczana jest niewielka odchyłka.

Gdzie i jakiej firmy kupiłeś ten czujnik?

Opublikowano

Czesc.

Endriuu Vag pokazal mi blad czujnika cieczy wiec go wymienilem. Po wymianie temperatura idzie do gory tak do 70 po 10 km, potem stoi. Jak go zgasze to na zegarach mam nagle 80-85 na klimie o 6-7 mniej. Ogrzewanie jest od razu ale cos mi sie wydaje ze powietrze jest za malo cieple. Auto kupilem w wakacje i nie mialem okazji jezdzic w zime i dlatego nie wiem jak powinien sie zachowywac. Wymienie termostat i wtedy zobacze jak bedzie sie nagrzewal. Mam jeszcz pytanko takie czy zwracac uwage bardziej na wskazanie na klimie czy na zegarach

Na klimatroniku temperatury sa bardziej wiarygodne. np na blacie masz juz dawno 90 a na klimatroniku 90 st osiaga silnik po dluzszym czasie. ale potem juz musza sie zgadzac. skasowales blad czujnima po jego wymianie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.