Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klekot 1.9 AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Halo już przecież oszczane hellol,właśnie dostałem info że Bixy w chacie ! Whoop,Whoop! :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Halo już przecież oszczane hellol,właśnie dostałem info że Bixy w chacie ! Whoop,Whoop! :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja pier**le

[emoji23] [emoji23]

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

To kiedy będziesz??? [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

post-1352470-1475137750,8899_thumb.png

Bixy już są,czekają na montaż [emoji16] wybaczcie jakość zdjęcia ale Moja mi wysłała bo ja na wyjeździe [emoji30]

Opublikowano

Seba niech zaklada i wpadajcie teraz razem w czwartek ;) Juz dzisiaj moje nadkola mialy jakies badanie fachowca :D

Opublikowano
  • Autor

Ja dopiero wrócę 14ego do pl więc wcześniej nie dam rady,chyba że moja wyślę :D sebidi zaraz będzie robił,cisne go codziennie ;) a u Ciebie co z nadkolami?

Opublikowano

A nie wiem, było jakieś badanie i macanie przez Sebe :D

Opublikowano
  • Autor

Ahaaa [emoji23] a masz rolowane pewnie u siebie?

Opublikowano

Zajrzyj do siebie na tył, też masz. Przód zrolowany przeze mnie ;)

Opublikowano

Zajrzyj do siebie na tył, też masz. Przód zrolowany przeze mnie ;)

Mnie tam bardziej ciekawilo czy ubytki nie powstaly przez te rolki wystające [emoji13]
Opublikowano

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Edytowane przez enczu

Opublikowano

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Yhy powiedz to panu na przeglądzie [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Opublikowano

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Yhy powiedz to panu na przeglądzie [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Przejdzie na pewno, bardziej boję się co będzie jak wpadne w te ich śmieszne dziurawe rolki i szarpaki.. Raczej zawita zima edition i dopiero przegląd, w zasadzie i tak w razie problemów "nie mam dowodu, więc tak jakby przeglądu nie było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde jak nie znajdę zderzaka ze spryskami do powrotu to będę musiał zestaw z allegro i tniemy [emoji13] bo te Bixy tak leżeć w kartonie nie będą jak znam życie

Driving a German whip ⚑

Opublikowano

ta poprzednia audica co to za fele miała??

Opublikowano

ta poprzednia audica co to za fele miała??

Winterfelgen a8 d2 16h 7" et 42
Opublikowano

dzieki :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam po krótkiej przerwie!

Wczoraj były pierwsze przymiarki bixa ale reszta w piątek,bo jest trochę roboty,sprzedający mówił że miał d2s ale nie wydaje mi się bo wszystko trzeba przerabiać,miejsc pod przetwornice też brak więc będziemy rzeźbic z Sebidim,ogólnie to jak wróciłem i zobaczyłem lampy na żywo to ręce mi trochę opadły,bo wykonanie pozostawia wiele do życzenia, na aucie wygląda fajnie ale z metra gruz niestety...b4e8c4799013cf7c21479d4af3f111ed.jpgeb89713297b4a1da0382dafb227fbf8f.jpg

Jest też nowy grill [emoji13]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to interes dobry zrobiłeś. Trzeba było samemu się pobawić. Ja u siebie wsadzilem co prawda bi-halo ale sam rzezbilem i malowalem.

Opublikowano
  • Autor

a0498458a476515cd7b75869ca885de9.jpgadbc170acaf70020ad7800c8d21e4d96.jpgTeraz to wiem,wszyscy się tak zachwycali użytkownikiem gwerty,że tak super i w ogóle,Sebidi jak u siebie zrobił to wygląda jak ori,nie chciałem mu zawracać głowy więc kupiłem te myśląc, że zaoszczędze sobie kłopotu, chciałem dobrze wyszło jak zwykle...narazie będzie tak później się pomyśli

Były próby przymierzenia letniego setu na przyszły rok,bo była okazja i sobie kupiłem  ale niestety pierscienie mi nie podeszły,będę musiał dorobić i wymienić opony,245 szerokie to mi przy 18 nawet chyba nie wejdą 485a0465c0ad3c45130da0c03a5b8d0d.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

a0498458a476515cd7b75869ca885de9.jpgadbc170acaf70020ad7800c8d21e4d96.jpgTeraz to wiem,wszyscy się tak zachwycali użytkownikiem gwerty,że tak super i w ogóle,Sebidi jak u siebie zrobił to wygląda jak ori,nie chciałem mu zawracać głowy więc kupiłem te myśląc, że zaoszczędze sobie kłopotu, chciałem dobrze wyszło jak zwykle...narazie będzie tak później się pomyśli

Były próby przymierzenia letniego setu na przyszły rok,bo była okazja i sobie kupiłem  ale niestety pierscienie mi nie podeszły,będę musiał dorobić i wymienić opony,245 szerokie to mi przy 18 nawet chyba nie wejdą 485a0465c0ad3c45130da0c03a5b8d0d.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie z opony 215/35 na 9.5j zrobilo sie 245 szerokie + dystans 20mm i z tylu wystawalo co prawda ale bez takiego dystansu by bylo spoko, pytanie jakby siedzialo od wewnetrznej strony, czy haczyloby Ci o amory :) We wszystkich swietych moge przymierzyc u siebie bez dystansu i Ci powiedziec jak to siedzi. Jakie et masz w tych rolkach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.