Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 Avant jak podlaczyc swiatla MakeUp przy oslonie przeciwslonecznej


Danio84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie.

mam b6 avant, kupilem caly zestaw podsufitki z sline.

tutaj mam dwa swiatla z przodu pod oslona przciwslonczna, tak zwane makeup swiatla.

Niestety moje audi tego nie mialo, jak ja to moge podlaczyc, jakie kostki i gdzie sie je lanczy?

nie chce druciarstwa tylko rozwiazanie orginalne.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam,

Daniel




Witam jak w temacie.

mam b6 avant, kupilem caly zestaw podsufitki z sline.

tutaj mam dwa swiatla z przodu pod oslona przciwslonczna, tak zwane makeup swiatla.

Niestety moje audi tego nie mialo, jak ja to moge podlaczyc, jakie kostki i gdzie sie je lanczy?

nie chce druciarstwa tylko rozwiazanie orginalne.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam,

Daniel



Nikt nic???

Edytowane przez Danio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce u siebie założyć lampki z nowymi słonecznikami z wtyczkami oraz pewnie instalację wymienię na drugą wtyczki kostki itd mam pytanko czy muszę zdjąć całą podsufitkę do tej operacji i którędy leci ta cała instalacja ? odkręciłem narazie rączki i słoneczki oraz te śruby od kurtyn air bag i wiadomo przednią i tylną lampkę podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz... instalacja idzie po dlugosci nad glowa kierowcy i jest ona przyczepiona... wchodzi w takie plastikowe uchywty ktore sa doklejone do podsufitki... jesli chcesz wymieniac cale kable to nie ominie cie jej zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki myślałem że jakoś tylko odchylić bo instalacja kończy się na lampce tylnej pasażerów czyli całkowicie trzeba wyrzucić ją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radze odchylac bo moze peknac lub sie zlamac albo odkleic material... podsufitka jest bardzo delikatna tak ze przy samym sciaganiu czy zakladaniu trzeba na nia uwarzac wiem bo mam avanta i wymienialem dwa dni temu na od s line ;) a zasilanie do slonecznikow bralem z lampki glownej pin 3 (zasilanie) pin 6 (masa) mialem cala wiazke ale wykorzystalem wtyczki i wpiolem sie kablami do kostki od lampki bo nie chcialo mi sie motac za duzo zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpinasz sie kablami w kostke lampki podsufitki... Pin nr 3 (zasilanie) Pin nr 6 (masa) Szukajcie a znajdziecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...