Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wzmacniacz antenowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ma problem z radiem lapie jedna fale max dwie zaczalem przekopytac forum ale nie znalezlem tego o mi potrzeba a mianowicie poszukuje wzmacniacz antenowy i znalazlem na forum ze albo jest pod antena albo w lewym boczku kolo tuby ale ani tu ani tu go niema i niewiem gdzie dalej szukac bo nigdzie nie znalazlem informacji gdzie jeszcze moze byc.

Opublikowano

Masz w podstawce anteny, ściągnij oświetlenie w bagażniku to zobaczysz. Radio ori? Jak nie ori potrzebujesz separatora. Temat kopany milion razy :)

Opublikowano
  • Autor

Masz w podstawce anteny, ściągnij oświetlenie w bagażniku to zobaczysz. Radio ori? Jak nie ori potrzebujesz separatora. Temat kopany milion razy :)

Radio ori lampkę ściągnąłem i nic tam niema wiem ze kopane milion razy bo szukałem już czegoś na ten temat i jeszcze jedna opcje znalazłem ze za subwooferem i tam tez nic niema dlatego napisałem :) masz jeszcze jakieś pomysły :)

Opublikowano

Wzmacniacz nic nie da. Jak Ci nie łapie fal to na 90% wina anteny. Kupisz za ok 100zł bat z podstawą, zmienisz i będzie banglać ;)

Opublikowano

Masz w podstawce anteny, ściągnij oświetlenie w bagażniku to zobaczysz. Radio ori? Jak nie ori potrzebujesz separatora. Temat kopany milion razy :)

Radio ori lampkę ściągnąłem i nic tam niema wiem ze kopane milion razy bo szukałem już czegoś na ten temat i jeszcze jedna opcje znalazłem ze za subwooferem i tam tez nic niema dlatego napisałem :) masz jeszcze jakieś pomysły :)

U mnie wzmacniacz jest przy tylniej szybie pod oslona tylnego slupka za kierowca

Opublikowano
  • Autor

Wzmacniacz nic nie da. Jak Ci nie łapie fal to na 90% wina anteny. Kupisz za ok 100zł bat z podstawą, zmienisz i będzie banglać ;)

a jaka naj lepiej kupic zeby dwa razy kasy nie wywalac :)

Masz w podstawce anteny, ściągnij oświetlenie w bagażniku to zobaczysz. Radio ori? Jak nie ori potrzebujesz separatora. Temat kopany milion razy :)

Radio ori lampkę ściągnąłem i nic tam niema wiem ze kopane milion razy bo szukałem już czegoś na ten temat i jeszcze jedna opcje znalazłem ze za subwooferem i tam tez nic niema dlatego napisałem :) masz jeszcze jakieś pomysły :)

U mnie wzmacniacz jest przy tylniej szybie pod oslona tylnego slupka za kierowca

tez mialem rozebrane i nic

Opublikowano

Bez różnicy, najlepiej żeby złącze pasowało. Ale z innym też da radę zamontować. Zmieniałem niedawno antenę w bravo II, ale miałem właśnie z innym złączem. Po przelutowaniu kostki ze starej anteny do nowej, nie ma żadnych strat, zakłóceń, łapie każdą stację

Opublikowano
  • Autor

Bez różnicy, najlepiej żeby złącze pasowało. Ale z innym też da radę zamontować. Zmieniałem niedawno antenę w bravo II, ale miałem właśnie z innym złączem. Po przelutowaniu kostki ze starej anteny do nowej, nie ma żadnych strat, zakłóceń, łapie każdą stację

Tylko u mnie niema żadnej kostki z dachu do auta wchodzi kabel antenowy i idzie gdzieś do środka i wychodzi z niej czerwony kabelek który jest urwany i niewiem gdzie szukać tego wzmacniacza

Opublikowano

Tylko u mnie niema żadnej kostki z dachu do auta wchodzi kabel antenowy i idzie gdzieś do środka i wychodzi z niej czerwony kabelek który jest urwany i niewiem gdzie szukać tego wzmacniacza

O takie coś:?

s-l300.jpg

Czerwony luzem niepodłączony?

Opublikowano
  • Autor

Tylko u mnie niema żadnej kostki z dachu do auta wchodzi kabel antenowy i idzie gdzieś do środka i wychodzi z niej czerwony kabelek który jest urwany i niewiem gdzie szukać tego wzmacniacza

O takie coś:?

s-l300.jpg

Czerwony luzem niepodłączony?

Dokładnie taki i niewiem zabardzo co z tym dalej zrobić bo jak chce mu dać napięcie to radio jeszcze gorzej gra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.