Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana foteli w Audi a4 b6 awant anglik do Europejczyka


Dogusik

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie szybkie czy fotele od wersji angielskiej są takie same jak w wersji Europejskiej? Czy taka przeklwdka jest możliwa ? I bezproblemowa ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wszystko jest tak samo wkładam łącze i zapominam. Dużo trzeba się PRYWATNA tym narobić? Jest jakaś wideo relacja albo poradnik może?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dla laika jak ja zajęło mi to 2 h co prawda nie posiadam b6 tylko b5 ale wydaje mi się ze działa to tak samo choć mogę się mylić ...

W moim przypadku zacząłem od tylnej kanapy siedzisko masz na zatrzask ach wkladane oparcie trzyma się na jednej srubie jak masz dzielona kanapę to między nimi jest śruba torx wykrecasz i wysuwa do środka oparcia składasz w odwrotnej kolejności . Siedzenia przod trzymają się na slizgach i prowadnicy na środku siedziska dolnego która jest zabezpieczona zaleca przed wysunieciem do końca wyjmujesz ja i odkrecasz blokady prowadnic z tyłu wysuwasz fotel odpinane kostki zakładasz w ten sam sposób tylko w odwrotnej kolejności nowy fotel i bajka

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienialem z eu na en w b6 avant. Jedyna roznica to w tylnej kanapie byla taka, ze podzial byl 1-2 a nie 2-1 (wezsze opuszczane siedzisko bylo z prawej a zmienilo sie na lewa). Wiazalo sie to z odkreceniem zaczepu za tylkiem srodkowego pasazera z tylu i przesunieciu go w inne miejsce montazowe. Otwory juz byly. Wszystko p and p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...