Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie wszystko prędzej czy później wychodzi kwestia czasu , tak samo jak z nowymi zabawkami samsung czy apple , chodzi o to kto będzie miał pierwszy:)

Opublikowano

Pewnie wszystko prędzej czy później wychodzi kwestia czasu , tak samo jak z nowymi zabawkami samsung czy apple , chodzi o to kto będzie miał pierwszy:)

Czy bede mial pierwszy czy ostatni to przy tempie budowy drog w Polsce i tam gdzie mieszkam obecnie to coroczne mapy naprawde nie wiele wnosza nowego. ;)

Opublikowano

Cytat z innego forum:

Nowa wersja na 2017 rok już dostępna

8R0051884ED - Baza danych 33 GB
8R0060884ED - Klucz do mapy


Obowiązkowo aktualizacja jednostek MMI bez których mapa nie będzie działać poprawnie

versja 942
AUDI Q7, Q5, A5, A4 = 8R0906961FC
AUDI A8, A6c7, A7, Q3 = 8R0906961FB

94201640675848715035.jpeg

Opublikowano

Cytat z innego forum:

Nowa wersja na 2017 rok już dostępna

8R0051884ED - Baza danych 33 GB
8R0060884ED - Klucz do mapy


Obowiązkowo aktualizacja jednostek MMI bez których mapa nie będzie działać poprawnie

versja 942
AUDI Q7, Q5, A5, A4 = 8R0906961FC
AUDI A8, A6c7, A7, Q3 = 8R0906961FB

94201640675848715035.jpeg

Gracias za info ;)

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Aktualnie mam taki archiwalny soft

3dde2e921238702744c1ebd93413644d.jpg

Czy musze aktualizowac po kolei wersje czy od razu moge najnowszy wgrac?

Opublikowano

Wrzucilem 900tke. Czy powinno mi dzialac tak ze transfer danych mam z SIM a telefon po bluetooth z iPhona?

Opublikowano

Tak bez problemu.

To u mnie cos nie trybi, sprawdzilem wszystkie opcje w menu i jak tylko wloze karte SIM to iPhone pozostaje polaczony jako zrodlo dzwieku a zestaw glosnomowiacy jest "nieaktywny"
Opublikowano

Ok...okazalo sie ze ta opcja pojawia sie na chwile po resecie MMI...potem znika...ehh co ja sie naszukalem...

Teraz mam z kolei nieaktywne GoogleEarth...transfer danych dziala ale ta opcja jest na szaro i jej wlaczenie nic nie zmienia, na starych mapach dzialalo

Opublikowano

Sprawdzilem, wszysto poprawnie, AudiConnect dziala a Google Earth nie, opcja jest na szaro i nie dziala po wybraniu

9dd9a6b357e71bfc23c2880620958fae.jpg

Opublikowano
  • Autor

a też zrobiłem aktualizację i ponowną aktywację mapy . Niestety teraz nie działają mi mapy Google :(

Macie jakiś pomysł na to?

zacytuje tutaj post z FORUM z takim samym problemem

3G+ jest jednostka delikatną :kwasny: widocznie cos nie halo jest z przerobionymi mapami oraz aktywacją

Opublikowano

Sprawdzilem, wszysto poprawnie, AudiConnect dziala a Google Earth nie, opcja jest na szaro i nie dziala po wybraniu

9dd9a6b357e71bfc23c2880620958fae.jpg

Sprawdz w zielonym menu czy masz wszystkie pliki gemmi ,jak nie ,to trzeba dograc. Druga sprawa to zobacz w tych samych ustawieniach ile pamieci w procentach maja sciagniete dane z google

No chyba ze w Audi uszczelinilo cos w softcie 942, bo F900 chodzi OK

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Sprawdzilem, wszysto poprawnie, AudiConnect dziala a Google Earth nie, opcja jest na szaro i nie dziala po wybraniu

9dd9a6b357e71bfc23c2880620958fae.jpg

Sprawdz w zielonym menu czy masz wszystkie pliki gemmi ,jak nie ,to trzeba dograc. Druga sprawa to zobacz w tych samych ustawieniach ile pamieci w procentach maja sciagniete dane z google

No chyba ze w Audi uszczelinilo cos w softcie 942, bo F900 chodzi OK

Faktycznie brak gemmi

Soft F900

Opublikowano

Dograj gemmi ręcznie i bedzie dzialac ;)

Opublikowano

Poszlo, smiga, dzieki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 26.11.2016 o 07:03, wrclaguna napisał:

W ASO juz są ale w PL beda gdzies luty pewnie

na necie cisza, czuje ze bedzie kłopot z aktywacja ich

Są już w necie mapy 2017

Opublikowano
9 godzin temu, Zbig208 napisał:

Są już w necie mapy 2017

Map MMI3G HHD 6.24.2 (2017)

http://gpsunderground.com/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.