Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędy ABS/ESP po włączeniu xenonów - Warning Canceller (Kasownik błędów)


kaman5151

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi od ludzi którzy taki kasownik błędów założyli gdy mieli problemy z błędami ABS ESP po włączeniu xenonów HID.

Chodzi o ten rezystor:

http://allegro.pl/warning-canceller-kasownik-bledow-xenon-can-bus-i5310864139.html

Czy on faktycznie pomaga?

Zaznaczę że gdy jeździłem na żarnikach 4300k na moich HID'ach to problemu z błędami ze strony elektroniki nie miałem. Ok przyznam, pojawił się może raz lub dwa na dwa miesiące taki błąd. Ale ostatnio założyłem żarniki 5000k i teraz za każdym razem wywalają mi te błędy. Nie raz muszę kręcić kluczykiem do zapłonu po 10-15 razy aż puści. Zmieniłem przetwornice i to samo. Wróciłem do 4300k bo strasznie mnie irytowały te komunikaty. Szukam jakiejś alternatywy jak można oszukać bezpiecznie elektronikę. Dlatego pomysł spada na ten rezystor. Czy on rozwiąże mój problem? Jakie macie opinie? Jaka jest jego wytrzymałość? Jak się odbija na żarnikach i przetwornicach?

Pzdr.

@edit Jeszcze pytanko. To się podłącza jedną końcówka do przetwornicy a drugą do żarnika tak?

Edytowane przez kaman5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na to jedno lekarstwo - wyrzuć hidy zanim jeszcze nie musisz wyrzucić pompy ABS, która Ci zapewne padnie przez ten zenon. Lepiej zainwestuj w dobre soczewki do lamp i żarówki, bo sprysków i samopoziomu pewnie nie masz?

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie zaznaczam, że nie interesuje mnie opinia ludzi na temat HID'ów i to co one "mogą" uszkodzić bo wiele osób na tym jeździ i problemów nie ma. Co do mojego wyposażenia pod HIDy. To raczej moja sprawa jak to wygląda i funkcjonuje. Po kilku kontrolach tym autem nigdy policja się jeszcze nie przyczepiła. Więc wszystko jest w porządku.

Także ponawiam zapytanie i proszę o odpowiedź tylko na nie. Czy ten rezystor działa i spisuje się dobrze?

Pzdr.

Edytowane przez kaman5151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...