Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Samochód wpada w wibracje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkim. 3 dni temu kupiłem audi a4 2,5 tdi 155 KM, multitronik. Mój problem polega na tym, że przy około 80 do 130 km/h samochód wpada w wibracje. Drży cała kabina, i czuje drgania na pedale gazu. Po puszczeniu gazu wibracje ustają. Po naciśnięciu znów to samo. Byłem u mechanika w Holandii bo tu mieszkam i każdy mówi co innego. Jeden, że koła (ale nie drży kierownica), drugi, że przeguby wewnętrzne, trzeci chce wymieniać amortyzatory a czwarty wymieniać skrzynie biegów. I widzę, że sam muszę się zabrać za ten samochód tylko nie wiem od czego zacząc i jak posprawdzać żebym miał pewność, że nie wyrzucam kasy na marne. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkim. 3 dni temu kupiłem audi a4 2,5 tdi 155 KM, multitronik. Mój problem polega na tym, że przy około 80 do 130 km/h samochód wpada w wibracje. Drży cała kabina, i czuje drgania na pedale gazu. Po puszczeniu gazu wibracje ustają. Po naciśnięciu znów to samo. Byłem u mechanika w Holandii bo tu mieszkam i każdy mówi co innego. Jeden, że koła (ale nie drży kierownica), drugi, że przeguby wewnętrzne, trzeci chce wymieniać amortyzatory a czwarty wymieniać skrzynie biegów. I widzę, że sam muszę się zabrać za ten samochód tylko nie wiem od czego zacząc i jak posprawdzać żebym miał pewność, że nie wyrzucam kasy na marne. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Kolego. Mam 2.4 v6, gdy kupiłem swoją audiczke wszystko było ok, wpadłem na pomysł aby je obniżyć, po zmianie zawieszenia wszystko było ok, po przejechaniu ok 1000 km zaczęły byc wyczuwalne drgania kabiny podczas przyspieszania, wymieniłem swiece, przewody, przeguby wewnętrzne i zewnętrzne, sondy lambda i na sam koniec zmieniłem zawieche na oryginalna, okazało sie ze na ori zawieszeniu wszystkie drgania ustały, multitronic nie lubi gdy półosie są poziomo względem skrzyni. Musza byc pod katem względem skrzyni.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja od siebie dodam że również miałem drgania podczas przyspieszania.

Wymieniałem przeguby wewnętrzne - bez rezultatu.

Wymieniłem całe połosie na ori używane i po drganiach w samochodzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.