Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dźwięk metaliczny B7


Hudy_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytałem trochę na forach ale nie jestem do końca przekonany co powoduje ten dziwny dźwięk.Trochę grzany kotlet ale aktualny temat jak dla mnie. Znalazłem film na youtobe (

) z podobnym odgłosem który wydaje silnik tak od 30 sek. Z tego co się dowiedziałem to czy ten zawór N80 jest za to odpowiedzialny ? dodam jak zapaliła mi się rezerwa tak zaczęła pracować wcześniej jakieś 2 miesiące tamu miałem problem z tankowaniem tzn jak włożyłem pistolet to nie mogłem wcisnąć całego spustu pistoletu bo zamykało mi zawór który jest w pistolecie i musiałem tankować tak na pół "gwizdka" zalanie do pełna masakra jakaś ;/ Fis nie wyświetla mi żadnego błędu. Zawór cyka. Wcześniej jak jeździłem nie dopuszczałem do tego żeby zaświeciła się rezerwa aż do wczoraj. Czy po wymianie tego ustrojstwa zacznie działać wszystko poprawnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa to jaki masz problem? Metaliczny dźwięk czy tankowanie?

podepnij pod komputer - fis nie musi ci wyświetlić błędu

to, że nie mogłeś zatankować może być spowodowane z brakiem odpowietrzenia - może być powiązane z evapem - n80

sam metaliczny dźwięk nie musi być powiązany z evapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa to ten metaliczny dźwięk.

Wydobywa się on z tak okolic alternatora koło turbiny tak mniej więcej ale nie da się dokładnie sprecyzować.

Czy mogą tak głośno chodzić wtryski ? albo zawory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...