Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika


Vienio

Rekomendowane odpowiedzi

530d :( straszna lipa..

Wczoraj wieczorem odebrałem z serwisu :lol1: moje :audi::a4fan::quattro::ON: nic nie zrobili, ale samochód działa i jest oki :lol1: podobno jakiś wielkie "G" było w paliwie, który zablokowało swobodny przepływ paliwa :( mówiłem by wymienili filtr paliwa gdy go zostawiłem, ale nie mieli i dopiero dzisiaj go zamówią :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie "G" w paliwie?? To gdzie Ty to stary tankujesz? Chyba, że masz filtr paliwa nie wymieniany od 100 000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo serwis za bardzo nie wiedział co się właściwie stało to tak powiedzieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuję na prywatnej stacji, na której tankuje 40 TIR-ów i przeszło 60 osobówek takich jak np Audi Q7, A6, A4, A3 i wiele innych pojazdów, a paliwo pochodzi z ORLENU i nikt nie miał jeszcze takiego przypadku, więc coś innego tu zawiniło. Moje A4 ma dopiero przejechane 38000km i na pierwszym przeglądzie na 30000km wymienili jedynie olej, filtr oleju i filtr przeciwpyłkowy. Reszta dopiero na drugim przeglądzie. Zadzwoniłem do Poznania i tam na pierwszym przeglądzie wymieniają wszystkie filtry :kwasny:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 10:41_________________________________________________

Albo serwis za bardzo nie wiedział co się właściwie stało to tak powiedzieli :wink4:

to dla mnie jedyne wyjaśnienie, które ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...