Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pilot ciągle się rozkodowuje - POMOCY A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Panowie mam mały problem, który powoli doprowadza mnie do szału :) Po kolei, pilot sie rozkodowuje po chwili od ponownego zakodowania, pare razy pozamyka i otwiera drzwi i znowu od początku trzeba kodować. Kiedyś był zostawiony przed poprzedniego właściciela na dworzu i lekko popadał na niego deszcz. Czy winna może być bateria? Czy coś bardziej poważnego? Pacjent, A4 B6 1.9TDI 2004r w Avancie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Po pierwsze jeśli był wilgotny to pestka imo może świrować dlatego rozbież go, wysusz najlepiej suszarką ale na delikatnym grzaniu. Wyciągnij baterie zostaw ją na godzinę w temp. pokojowej. Poskladaj do kupy i.... najważniejsze!!! Zacznij od kodowania przez zamek żeby immo. zaskoczylo. Nastepnie zrób kodowanie przez stacyjkę, jak nie pomoże to zostaje vag.

Powodzenia

tąpnięte z iPhone

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze jeśli był wilgotny to pestka imo może świrować dlatego rozbież go, wysusz najlepiej suszarką ale na delikatnym grzaniu. Wyciągnij baterie zostaw ją na godzinę w temp. pokojowej. Poskladaj do kupy i.... najważniejsze!!! Zacznij od kodowania przez zamek żeby immo. zaskoczylo. Nastepnie zrób kodowanie przez stacyjkę, jak nie pomoże to zostaje vag.

Powodzenia

tąpnięte z iPhone

Dzięki kolego za podpowiedź, pilot był zalany już dość dawno, więc wydaje mi się, że suszenie nic nie da, ale spróbuje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

mogą być ścieżki zaśniedziałe, i któraś robi zwarcie.

długotrwałe wciśnięcie któregokolwiek przycisku robi taki efekt, że pilot jest widziany (wybudza auto) co widać po konsoli i jej podświetleniu.... ale nie otworzymy.

warto rozebrać pilot i przeczyścić płytkę alkoholem izopropylenowym

Opublikowano

A może zamiast kombinować warto zacząć od baterii. Może po prostu siadła. Czasem najprostsze sposoby dają najlepszy skutek[emoji106]

tąpnięte z iPhone

Opublikowano
  • Autor

mogą być ścieżki zaśniedziałe, i któraś robi zwarcie.

długotrwałe wciśnięcie któregokolwiek przycisku robi taki efekt, że pilot jest widziany (wybudza auto) co widać po konsoli i jej podświetleniu.... ale nie otworzymy.

warto rozebrać pilot i przeczyścić płytkę alkoholem izopropylenowym

Faktycznie gdy auto jest zamknięte i chce je otworzyć, podświetlenie pobudza sie a zamki nie reagują :/ Najpierw zacznę od baterii a jeśli to nie pomoże, wyczyszczę alkoholem, dzięki za podsunięcie pomysłu :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A może zamiast kombinować warto zacząć od baterii. Może po prostu siadła. Czasem najprostsze sposoby dają najlepszy skutek[emoji106]

tąpnięte z iPhone

Najpierw tak zrobię [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak na razie wymiana baterii pomogła, zobaczymy na jak długo :) Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.