Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie kupie i załoze tuleje poliuretanowe


tomek2111

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuje waszej pomocy w zakupie tulei poliuretanowych do mojej audi a4 b8 2008r. 2.0 TDI caga do przedniego zawieszenia czyli do wahaczy dolnych,nie wiem czy dostane też końcówki drążków jak i sworznie wahaczy a mianowicie chodzi mi o jakieś namiary na firmę bądź kogoś kto się tym zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowo-olejowe.

ok dzięki kolego a pytanie czy same tuleje idzie gdzieś dostać czy całe wahacze trzeba kupić-jakieś namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić całe wahacze z polifta ( allegro, etc...).

Tuleja ma 75mm, gwint też jest inny, bo ma wymiar 14" ( tulejka w zwrotnicy do przeróbki ).

Albo nowe z aso ( tuleja 75 mm, z gwintem 12" ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe w aso 800 zl sztuka.na allegro obojetnie moga byc z 2014 r z a5,q5 luba4 znajdziesz za 300 zl komplet z tulejami.dodam ze w aso tuleje sprzedawane sa tylko ze zwrotnicami

edit. masz tu lekture.jak ja przeczytasz to sie nauczysz jak my wszyscy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198737-drgania-na-kierownicy-w-zakresie-predkosci-110-140-rozwiazanie-wymiana-tuleje-65-mm-vs-75-mm/

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie mam ten problem z drganiem ale tylko na 18-ach 245/40/18-letnie przy 110-120km niżej nic jak i powyżej oraz przy hamowaniu też minimalne drgania na kierownicy przy tych prędkościach a tarcze i klocki nowe,koła dobre,wyważane nawet zrobiona próba drogowa metodą huntera.Natomiast teraz mam zimówki i 235/60/16-tki i nic przy jeździe nie wibruje ale tylko przy hamowaniu ale delikatnie właśnie w tym przedziale prędkości co pisałem powyżej,zaznaczam tarcze nowe.Więc stawiam na te tuleje i zaczne wdrażać ten temat w życie z ich wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...