Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Airbag fotela pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z powracającym błędem 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)
001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Sprawdzałem kostki pod siedzeniem i nic żadnej wilgoci czy rdzy styki jak nowe . Kontrolka się świeci i daje po oczach Poddałem się odwiedziłem mechanika naprawił nie lepiej jak ja jeden dzień i pali się znowu . Widziałem ten film z YouTube jak gość usuwa kostkę i łączy kable ,ale jak wspominałem wcześniej u mnie styki jak nowe . Mechanik twierdzi że poduszka w fotelu padła . Spotkał się ktoś z Was z taką usterką czy raczej coś z kablami trzeba walczyć ? Proszę o radę jak z tym problemem można sobie poradzić .

Opublikowano

miałem taki problem, są dwie kostki, jedna pod siedzeniem a druga w podłodze (bodajże pod zaślepką w podłodze pod siedzeniem) kombinowałem już różności aż odkryłem że tam jest też żólta kostka która była rozłączona (nie działało w niej zabezpieczenie przed samoczynnym wypięciem). po wpięciu, zabezpieczeniu błąd skasowałem vag-iem i już nie powrócił :)

Opublikowano

Witam mam problem z powracającym błędem 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

Sprawdzałem kostki pod siedzeniem i nic żadnej wilgoci czy rdzy styki jak nowe . Kontrolka się świeci i daje po oczach Poddałem się odwiedziłem mechanika naprawił nie lepiej jak ja jeden dzień i pali się znowu . Widziałem ten film z YouTube jak gość usuwa kostkę i łączy kable ,ale jak wspominałem wcześniej u mnie styki jak nowe . Mechanik twierdzi że poduszka w fotelu padła . Spotkał się ktoś z Was z taką usterką czy raczej coś z kablami trzeba walczyć ? Proszę o radę jak z tym problemem można sobie poradzić .

Czyściłem te styki kilkanaście razy, pomogło dopiero zlutowanie kostek, ja połączyłem kostkę pod siedziskiem i od tego czasu (już prawie rok) spokój.

Opublikowano
  • Autor

miałem taki problem, są dwie kostki, jedna pod siedzeniem a druga w podłodze (bodajże pod zaślepką w podłodze pod siedzeniem) kombinowałem już różności aż odkryłem że tam jest też żólta kostka która była rozłączona (nie działało w niej zabezpieczenie przed samoczynnym wypięciem). po wpięciu, zabezpieczeniu błąd skasowałem vag-iem i już nie powrócił :)

Pod zaślepką też sprawdzałem wszystko ok żółta kostka jak nowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.