Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

heretic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyściłem te styki kilkanaście razy, pomogło dopiero zlutowanie kostek, ja połączyłem kostkę pod siedziskiem i od tego czasu (już prawie rok) spokój.
  2. Panowie a macie może pojęcie czy da się zregenerować membranę w zaworze EGR, bo mam właśnie taki feler, czy już tylko wymiana na nowy EGR??
  3. Dokładnie to, rurka odpowietrzajaca akumulator
  4. Dokładnie płynu trochę wyleci, w zależności jak szybko to zrobisz.
  5. raczej żadnego, tylko zrób to na zimnym silniku, żeby się nie poparzyć, odkręć korek od zbiorniczka, żeby pozbyć się podciśnienia, przygotuj wszystko pod rękę i wyjmujesz jeden (zazwyczaj oring zostaje w środku więc szybko dgo trzeba jeszcze wygrzebać) i wkładasz nowy czujnik z nowym oringiem, i po sprawie.
  6. Czujnik wymieniłeś na ori?
  7. oczywiście, cokolwiek do czyszczenia elektroniki
  8. Wyczyść na początek złącze przy pompie ABS - kontaktem do złączy elektrycznych, no i tak samo złączke od czujnika (lewy przód) jak i sam czujnik. U mnie było podobnie, błąd od ABS i ESP palił się non stop, wyczyściłem złącze przy pompie i złacze od czujnika, które schowane jest w nadkolu i po problemie.
  9. ja swoja b6 kupilem w 2010 z przebiegiem 220k km, niedawna peklo 400 a dokladnie to mam jakies 407k km i ciagle przybywa, przy silniku i zawieszce poki ci nic nie grzebalem, tylko sprzeglo i hamulce, wymiana filtrow taj jak trzeba i tyle, grama oleju nie bierze, i oby tak dalej
  10. możesz w takim razie napisać jakie są to soczewki i przetworniki, i czy dużo jest przerabiania, czy tylko wyjmujesz starą wkręcasz nową plus podłączenia.
  11. Też miałem obawy i jakies 3 miesiace sie do tego zabierałem, ale tu nie ma co uszkodzić jak pomalu bedziesz robił, jedyne co to tak jak u mnie - unieruchamiasz auto na czas regeneracji odbłyśników (o ile zajdzie taka potrzeba). Tak jak pisałem poprawa ok 50% in plus, pewnie jeszcze lepiej gdybym miał lepsze nocne żaróweczki, a mam jakieś TUNGSRAM SPORTLIGHT +50% BLUish, które i tak na żółto świecą ;p
  12. Wiesz co nie jeździłem jeszcze w nocy, wczoraj po 18 trochę ale różnica jest widoczna, myślę ze lekko ponad 50% in plus. To nie jest takie trudne,spokojnie dasz rade. Napisz na priv to podam ci nr telefonu, i pomogę jak będziesz miał pytania.
  13. Ja także zabrałem się za temat słabych światełek, dość już miałem jazdy "po ciemku" Dzięki za niezły DIY U mnie poszło prawie bez problemu, okazało się że lewy odbłyśnik nie istniał wcale, prawy w niezłym stanie, ale z racji rozmontowania całości, dałem odbłyśniki do regeneracji. Problemy jakie miałem, lewa soczewka mimo cofnięcia całości w stronę szyby reflektora, nie chciała wyjść, męczyłem się jakieś 15 minut z wyjęciem, o dziwo prawa soczewka bez problemu wyszła. Zwróćcie uwagę na tą górną śrubkę, najlepiej od razu po wyjęciu soczewki - potraktować ją szybkoschnącm klejem, mi z lewej lampy wyleciała, i 2 godziny ją na miejsce próbowałem zamontować, ale się udało. Pamiętajcie też o silikonowych podkładkach na dolnych śrubach, żeby je spowrotem zamontować. Wszystko już zamontowane w aucie, czekam na pierwsze testy w nocy, napiszę jaka jest różnica. W razie pytań, służę radę. pzdr.
  14. Podłącz VAG-a (VCDS) odczytaj błedy i sie z nami podziel.
  15. mam dokladnie ten sam problem co autor wątku, rok temu wymieniałem termostat i czujnik 4pinowy, (oba oryginały), teraz temperatura mi wariuje dochodzi do 85 spada do 70 itd. auto spalanie ma normalne, chcialem jeszcze wymienic czujnik 2 pinowy, ale okazuje sie że u mnie go nie ma, po latajacej temperaturze winiłbym czujnik, tymbardziej ze różnice w vagu pokazuje o ok 20 stopni, ja sproboje na początek wymienić czujnik g2/g62.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.