Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam wielki problem i już nie mam siły

Gdy samochód stoi jakieś ponad 7 godzin to bardzo długo muszę kręcić żeby zapalił . Wymieniałem ostatnio silnik i na obu były te same objawy Gdy już załapie to wchodzi na jakieś 400 obrotów przez chwile po czym gaśnie gdy odpalam wskakuje normalnie ale muszę trzymać na gazie bo gdy przełączy mi się na gaz to od razu spada z obrotów i gaśnie . Gdy już pochodzi i trochę się rozgrzeje to jest ok odpala od strzała i równo pracuje , przewody i pompkę paliwa przełożyłem z drugiego samochodu i jest to samo, świece kupiłem nowe . Już załatwiłem rozrusznik i akumulator poprzez tak długie kręcenie :( nie mam pojęcia . Przekopywałem wszystkie forum ale nic nie mogłem znaleźć . Proszę o pomoc :(

Opublikowano

Jakieś błędy, czujnik g62 ?

Opublikowano
  • Autor

Na kompie jeszcze nie byłem , ale w tygodniu muszę się przejechać bo drugi akumulator padnie ;( . Może ktoś miał podobny problem i podzieli się informacjami .

Opublikowano

co to za silnik wgl ?

Opublikowano

U mnie po całej nocy tez trzeba zeby 3-4 razy pokręcił i wtedy zalapie tez mi sie to nie podoba ale olewam to, dopóki cos nie padnie to nie będę bez sensu dokładal kasy, może walnięty czujnik położenia walu? Chociaż byłby jakiś błąd na kompie a u mnie nic :D

Opublikowano

Czujnik polozenia walu sie kończy. Często gęsto komputer wywala dopiero błąd jak auto przestanie odpalać.

Prosze przeczytaj sobie, swoja droga niezly as jestes zeby swapowac silnik raz na ten sam dwa z powodu uszkodzenia czujnika polozenia walu

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359686-28-ack-pytanie-i-problem/

Edytowane przez uszol

Opublikowano

Miejmy nadzieje że nie to było przyczyną swapu. Bo faktycznie jakby wyszyscy mieli swapować pomimo błahych usterek to było by śmiesznie.

Opublikowano

Uszol, gdzie w adr znajduje sie ten czujnik położenia walu? Pewnie i ja go w ciemno wymienie bo po nocy już bardzo słabo idzie mu to odpalanie :D

Opublikowano

Koło zamachu wkręcony w blok na imbusa. Żeby tam dojść trzeba odkrecic zbiorniczek wyrównawczy od wody.

Opublikowano
  • Autor

Przyczyną było uderzenie zawory w tłok dlatego musiałem wymienić . Czyli co w drugim silniku by padał czujnik położenia wału ? . W pierwszym silniku było to samo :/

Opublikowano

I co wymieniłeś zawory czy co bo już sie pogubiłem :D

Opublikowano
  • Autor

Nie wymieniłem cały slupek bo widać było na tloku pęknięcie dlatego wolałem wymienić cały niż reanimowac stary

Uszol ten link co podesłałeś to samo może być u mnie ? Mam silnik 1.8 adr

Opublikowano

Nie wymieniłem cały slupek bo widać było na tloku pęknięcie dlatego wolałem wymienić cały niż reanimowac stary

Uszol ten link co podesłałeś to samo może być u mnie ? Mam silnik 1.8 adr

Dokladnie. Częsta przypadłość.

Opublikowano

Strusio, nagraj filmik jak Ci odpala, bede miał porównanie ja tez Ci mogę nagrać jak byś chciał porównać ?

Opublikowano
  • Autor

Okej wymienię ten czujnik i dam znać ;)

Opublikowano

Nagraj fimik odpalania po całej nocy przed wymiana.

A od czego jest czujnik położenia walka rozrządu?

Opublikowano

Nagraj fimik odpalania po całej nocy przed wymiana.

A od czego jest czujnik położenia walka rozrządu?

Czujnik położenia wałka? Sprawdza czy wygodnie siedzi Ci sie w fotelu :decayed:

Opublikowano

Walka rozrządu, zle to nazwałem? :D

Opublikowano

No chlopie od czego jest czujnik polozenia walka rozrzadu? Mam Ci to namalowac..?? OD SPRAWDZANIA POLOZENIA WALKA ROZRZADU !!! :facepalm:

Opublikowano

No a dasz rade namalować? Chętnie zobaczę to na rysunku :D

Kolego i jak tam sytuacja? Ja dziś napisałem do dwóch osób o cenę tego czujnika oryginału i też pewnie będę zamawiał i zmieniał, a Ty jak zmieniłeś to pochwal się efektami :D

Strusio a sprawdzałeś cewkę?

Chyba podjadę do jakiegoś komisu i spróbuje się dogadać z gościem na podmiankę cewki i przejażdżkę, żeby ocenić, nie chodzi mi teraz tylko o poranne palenie.

U mnie tak odpala po całej nocy w garażu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.