Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem "na zimnym"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czujnik temp zmieniałeś ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, długo mnie tu nie było - miedzy innymi przez Audi :)

powiem tak - Audi dalej ma problem i stoi u mechanika juz drugi tydzień. Świece nowe, kable ok, ciśnienie takie ze bania mała, wtryskiwacze ok, czujnik położenia wału i rozrząd - jak należy. Mechanicy twierdzą ze krokowy tez spoko i lambda tez. Pompa paliwa i przewody czyste i w świętej kondycji. Komputer juz tez nic nie pokazuje a "księżniczka" jak nie ma mocy i kaszle na zimnym tak nie ma :/ gość twierdzi ze wszystkie odczyty itp są tak jak należy i powinien chodzić normalnie. Czujnik temperatury oberwał w zimę to jest wymieniony, przepustnica wyregulowana, nawet zastępcza cewka o wtryski były sprawdzane i to samo

 

czy ktos ma jakieś pomysły?

Opublikowano
1 godzinę temu, Luba napisał:

Witam, długo mnie tu nie było - miedzy innymi przez Audi :)

powiem tak - Audi dalej ma problem i stoi u mechanika juz drugi tydzień. Świece nowe, kable ok, ciśnienie takie ze bania mała, wtryskiwacze ok, czujnik położenia wału i rozrząd - jak należy. Mechanicy twierdzą ze krokowy tez spoko i lambda tez. Pompa paliwa i przewody czyste i w świętej kondycji. Komputer juz tez nic nie pokazuje a "księżniczka" jak nie ma mocy i kaszle na zimnym tak nie ma :/ gość twierdzi ze wszystkie odczyty itp są tak jak należy i powinien chodzić normalnie. Czujnik temperatury oberwał w zimę to jest wymieniony, przepustnica wyregulowana, nawet zastępcza cewka o wtryski były sprawdzane i to samo

 

czy ktos ma jakieś pomysły?

Czytając te opisy już nawet nie myślę żeby proponować wymienić coś z osprzętu silnika.. ale tak naszła myśl samego komputera sterującego silnika ? Może komputer się poddał ? 

Edytowane przez Adrian1727

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ktos cos może podpowie - po adaptacji przepustnicy itp auto w ciągu dwóch dni pracuje dobrze, na trzeci dzień pojawiają sie problemy. Komputer zapomina ?

Edytowane przez Luba
Błąd

Opublikowano

Chyba dalej coś nie tak z przepustnicą..

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze na trzech przepustnicach pracuje tak samo :/

Opublikowano

Nieszczelności masz usunięte ?

Ja oddałem ostatnio gościowi z tego forum z mojego Miasta swój samochód, mówił, że ściągnął kolektor i jakaś guma była podwinięta, ale przy okazji sprawdził mi, że przepustnica, która jest założona na aucie i druga przepustnica, która jest luzem nie są do końca sprawne. Także z tymi przepustnicami nie jest taka łatwa sprawa..

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie ze tak amatorsko panowie w warsztacie nie podeszli do tematu me maja nieszczelności 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.