Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tarcze licznika zamienniki do wersji USA


szogun555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może zakładał takie tarcze ? Chodzi mi o jakoś wykonania i co w ogóle o tym myślicie...

http://allegro.pl/tarcze-licznika-audi-a4-b8-audi-q5-zamienniki-i6578095111.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja jak ori, masz szanse zrobic pierwszy tutorial jak je wymienic i wrzucic do dzialu zrob to sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem niestety samochód z tak przerobionym licznikiem. Powiem tak, straszne gówno. Spec od audi od razu się połapał że z licznikiem jest coś nie tak. Po rozebraniu nie mogłem uwierzyć jak zostało to przerobione. Jakiś partacz to robił. Foto podeślę wieczorem. Moja rada, wymień cały licznik. Różnica jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem niestety samochód z tak przerobionym licznikiem. Powiem tak, straszne gówno

Kolego temat jest o konkretnym producie, czy zegary u ciebie sa takie jak na aukcji?

Widzialem zdjecia takiego licznika i wyglada jak ori, wiec watpie ze to jest to samo co ty masz.

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w wiekszosci handlarze zegarów nie wymieniają ( kasa :decayed: ) jesli chodzi o tarczki to niby jakies wyjscie jest

Ten kto sie zna na rzeczy to od razu zauwazy ten mankament

Jak dla mnie jesli ktos posiada FIS czerwony przedlift lub biały polift to wymianka licznika jest wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeżeli wyglądaja jak orginał, to sobie kup. Ja opisuję Ci sytuacje jaka była umnie i nie wiem czy to są te same tarczki, które są na aukcji. Życzę powowodzenia w zakupie i żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem niestety samochód z tak przerobionym licznikiem. Powiem tak, straszne gówno. Spec od audi od razu się połapał że z licznikiem jest coś nie tak. Po rozebraniu nie mogłem uwierzyć jak zostało to przerobione. Jakiś partacz to robił. Foto podeślę wieczorem. Moja rada, wymień cały licznik. Różnica jest ogromna.

Ja raczej wymienię całe zegary, ale chcę zobaczyć to u Ciebie i czekam na foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki od firmy

Nasze_tarcze.jpg

20130605_194813.jpg

20130605_194839.jpg


upload a picture



Ja opisuję Ci sytuacje jaka była umnie i nie wiem czy to są te same tarczki, które są na aukcji

No fajnie, ale najpierw by wypadalo powiedziec czy masz te tarczki czy inne, bo ktos dostanie rykoszetem negatywna reklama bez swojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayllxfu.jpg

hcb8hf9i.jpg

wufhs5i7.jpg

Primo. Tak jak napisałem wcześniej, nie wiem czy to są te same tarczki co na aukcji podanej w poście, może te same a może nie. Jak pojazd kupiłem, to gówno już tam siedziało. Sam wydedukuj.

Secundo. Tarczki inaczej świeciły i przekłamywały na wartościach.

Tertio. Człowiek który robił mój samochód (Elektronika i Mechanika Samochodowa - Lisów tylko grupa VAG) pierwszy raz w życiu widział aby ktoś wymienił tarczki na nie orginalne. Nie bardzo rozumiem też czemu w samochodzie 2-3 letnim stosować półśrodki.

Quarto. To, że ktoś dostanie rykoszetem, no cóż tak to już bywa. Ale to zasługa niestety nieuczciwych sprzedawców itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...