Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4/B6 Avant 1.8T AVJ (ANG) By SIR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Audi jest to moje auto na co dzień ale pewnie jak zwykle przerodzi się w projekt
chciałbym je doposażyć dość dobrze i dać gwint i koło 19" lub 20" zobaczymy wyjdzie w praniu jak to mówią :D

A oto moje oczko w głowie które leży w garażu ;P Golf MKII

th_DSC_0106_zpsesoct8hr.jpg

th_DSC_0163_zpsdd6mvqh2.jpg

th_14264888_708019932680764_483686640913

_______________________________________________________________________________________________________________________

Jak na razie mam tylko takie foty :P tak wyglądał po zakupie tylko pomalowałem grill i znaczek w plastidip
th_IMG_0285_zpsaf7csbrl.jpg

th_IMG_0298_zpsg0ms17yb.jpg

MODEL: A4/B6 Avant
SILNIK: 1.8T AVJ
MOC:110kw ?
MODY POD MASKA: na razie brak

ZAWIESZENIE: Seria

UKŁAD HAMULCOWY: Seria
KOŁA :Oryginalne 17" i Zima 16"
WNĘTRZE : Chyba (Indigo Blue) co się oriętuje bo wszystko granatowe jest
-4x elektryczne szyby
-elektryczne lusterka i podgrzewane
-zmieniarka w radiu 6płyt CD
AUDIO:BOSE

_____________________________________________________________________________________________________



Plany:

-listwy drzwiowe S4
-koła 19"

-Gwint lub AIR bo bądź co bądź to auto Daily

-inny wydech

-fotele s-line takie jak w b8
-może inny środek
-sufit czarny
-pomalować lampy w środku na czarno

-jakiś może wirus

reszta wyjdzie w praniu :P jak zawsze

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik

Opublikowano

MK II widać zadbane, dorzuć jakieś plany co do audi. Będziesz robił przekładkę czy zostaje tak jak jest?

Opublikowano

Golfika tylko pozazdrościć . Co do b6 to pasowałby jakiś opis co do modyfikacji i więcej zdjęć ale gratuluje zakupu .

Opublikowano
  • Autor

co do mojego golfika :P to od podstaw robiłem prawie wszystko sam oprócz blacharki i lakieru mogę podesłać link :P z forum

a zdjęcia będą ale aktualnie jestem chory wiec lipa :(


MK II widać zadbane, dorzuć jakieś plany co do audi. Będziesz robił przekładkę czy zostaje tak jak jest?

zastanawiam się ale dobrze mi się tak jeździ :P puki co :)



a i jeszcze mam do was pytanie

chodzi mi o kompa co nim mogę włączyć w moim samochodzie ?

jakieś doświetlanie ? po zamknięciu auta ? coming/leaving home czy jakoś tak

i jakie jeszcze inne opcje :wink:

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik

Opublikowano

Jest kilka rzeczy, które da się dokodować/przekodować ale w kodowaniu długim (long coding) W pełnej i oryginalnej wersji VCDS są podpowiedzi, natomiast jeżeli myślisz o zwykłym vag-com 3.11 albo vcds light jako narzędziu do kodowania długiego to nici z zabawy. Z zabawy ze światłami przychodzi mi na myśl opcja skandynawska czyli długie jako dzienne ale bez możliwości regulacji natężenia (zwykły kabel) oraz z możliwością regulacji natężenia (ogi vcds lub nie). Dalej opcja coming living na oryginalnych częściach

Oraz na nieoryginalnych modułach

Swoją drogą sprawdziłbym czy w Twoim aucie na pewno siedzi bose, ponieważ indigo blue uchodziło do tej pory w moim mniemaniu za wersje biedne w jakiekolwiek wyposażenie (wcześniej też miałem). Co do planów są spoko, mam ten sam silnik a i pomysły się pokrywają, fotele b8 czy s4 lock

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano
  • Autor

Jest kilka rzeczy, które da się dokodować/przekodować ale w kodowaniu długim (long coding) W pełnej i oryginalnej wersji VCDS są podpowiedzi, natomiast jeżeli myślisz o zwykłym vag-com 3.11 albo vcds light jako narzędziu do kodowania długiego to nici z zabawy. Z zabawy ze światłami przychodzi mi na myśl opcja skandynawska czyli długie jako dzienne ale bez możliwości regulacji natężenia (zwykły kabel) oraz z możliwością regulacji natężenia (ogi vcds lub nie). Dalej opcja coming living na oryginalnych częściach

Oraz na nieoryginalnych modułach

Swoją drogą sprawdziłbym czy w Twoim aucie na pewno siedzi bose, ponieważ indigo blue uchodziło do tej pory w moim mniemaniu za wersje biedne w jakiekolwiek wyposażenie (wcześniej też miałem). Co do planów są spoko, mam ten sam silnik a i pomysły się pokrywają, fotele b8 czy s4 lock

tak bose z tyłu ori tuba w takim plastikowym opakowaniu czarnym z napisem bose :P

auto jest z udokumentowanym przebiegiem w UK w aso ma 167.000 przebiegu

planuje zrobić rozrząd bo paski wszstkie ori vw audi :P

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

długo mnie tu nie było ale niestety 1 projekt pochłania więcej czasu ;)

a więc ostatnio zakupiłem zegar jako że chciałem mieć kolorowy fis :D kupiłem od S4 jako że sprzedawca gadał że normalnego już nie ma i został mu od S4 i zrobi wyjątek i sprzeda mi go taniej :D kupiłem także listwy od S4 progowe więc wymyśliłem sobie że zrobię mojego dupowoza na ''S4-look''  obie te rzeczy wyrwałem za śmieszną kasę ''300zł'' :P dajcie znac w komentarzu czy przepłaciłem ?? :P 

a teraz z innej beczki dzwoniłem do goscia który połaczy mi zegary z kluczykiem itd bo tam na zegarze jest immo
ale on do konca nie wie czy to wszystko będzie współgrać 

i pytanie do was leci 

-czy mam wywalać bebechy z S4 i przerzucić  do mojego wraz z wyświetlaczem czy wgl jest to możliwe 
-czy zegar będzie oszukiwał nawet jesli kupię inne tarczki ? te do 260km/h ? i 8k bo mam taką możliwość kolega takie coś dorabia www.moman.pl 


 

 

IMG_1056.JPG

IMG_1057.JPG

IMG_1176.JPG

Edytowane przez Marek Łukasz Syrotnik

Opublikowano

Bardzo tanio, liczniki te można znaleźć już od 200 pln co i tak jest mało za kolorowy FIS, nie trudno policzyć że listwy kupiłeś za 100 pln.

Teraz co do samego licznika, w zeszłym tygodniu zakładałem taki kolesiowi, zakodowałem mu kluczyki i ekstra kablem kkl przeskalowałem z UK na eu. Włożył swoje europejskie tarczki i sprawdzaliśmy na dwa auta czy zmiana wsadu się powiodła, wszystko się udało więc tylko kumatego potrzebujesz

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, ganjaq napisał:

Bardzo tanio, liczniki te można znaleźć już od 200 pln co i tak jest mało za kolorowy FIS, nie trudno policzyć że listwy kupiłeś za 100 pln.

Teraz co do samego licznika, w zeszłym tygodniu zakładałem taki kolesiowi, zakodowałem mu kluczyki i ekstra kablem kkl przeskalowałem z UK na eu. Włożył swoje europejskie tarczki i sprawdzaliśmy na dwa auta czy zmiana wsadu się powiodła, wszystko się udało więc tylko kumatego potrzebujesz

dzięki czyli możliwość jest :P no ziomek chce około 350 zł za zrobienie tego ale ważne że da radę ;) 

tak listwy 150 zł i zegar 150 ;P kupiłem także boczki czarne bose skórzane także za 150 zł bardzo ładny stan 
bo zmieniam z okropnego granatu na czarny środek niedługo pokaże foty ;)

Opublikowano

A ja głupi zrobiłem to za czteropak żywca :)

Masz kabel w domu to powiem Tobie jak i 350 w kieszeni

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

to pomożesz ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.