Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marek Łukasz Syrotnik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam znowu mam parę vin-ów z góry dziękuje - WAUZZZ8K9BA002993 - WAUZZZ8H53K032556 - WAUZZZ4E73N001934 - WAUZZZ4G5CN077704 - WVWZZZ1KZ4W088237 - WVWZZZ1EZSK019129 - WAUZZZ8P77A142396 kurde nie wiem czy nie za dużo
  2. Witam mógłbym prosić o rozkodowanie ? WAUZZZ4E03N003606 z góry dzięki
  3. Marek Łukasz Syrotnik zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. dzięki czyli możliwość jest no ziomek chce około 350 zł za zrobienie tego ale ważne że da radę tak listwy 150 zł i zegar 150 ;P kupiłem także boczki czarne bose skórzane także za 150 zł bardzo ładny stan bo zmieniam z okropnego granatu na czarny środek niedługo pokaże foty
  5. długo mnie tu nie było ale niestety 1 projekt pochłania więcej czasu a więc ostatnio zakupiłem zegar jako że chciałem mieć kolorowy fis kupiłem od S4 jako że sprzedawca gadał że normalnego już nie ma i został mu od S4 i zrobi wyjątek i sprzeda mi go taniej kupiłem także listwy od S4 progowe więc wymyśliłem sobie że zrobię mojego dupowoza na ''S4-look'' obie te rzeczy wyrwałem za śmieszną kasę ''300zł'' dajcie znac w komentarzu czy przepłaciłem ?? a teraz z innej beczki dzwoniłem do goscia który połaczy mi zegary z kluczykiem itd bo tam na zegarze jest immo ale on do konca nie wie czy to wszystko będzie współgrać i pytanie do was leci -czy mam wywalać bebechy z S4 i przerzucić do mojego wraz z wyświetlaczem czy wgl jest to możliwe -czy zegar będzie oszukiwał nawet jesli kupię inne tarczki ? te do 260km/h ? i 8k bo mam taką możliwość kolega takie coś dorabia www.moman.pl
  6. tak bose z tyłu ori tuba w takim plastikowym opakowaniu czarnym z napisem bose auto jest z udokumentowanym przebiegiem w UK w aso ma 167.000 przebiegu planuje zrobić rozrząd bo paski wszstkie ori vw audi
  7. co do mojego golfika to od podstaw robiłem prawie wszystko sam oprócz blacharki i lakieru mogę podesłać link z forum a zdjęcia będą ale aktualnie jestem chory wiec lipa zastanawiam się ale dobrze mi się tak jeździ puki co a i jeszcze mam do was pytanie chodzi mi o kompa co nim mogę włączyć w moim samochodzie ? jakieś doświetlanie ? po zamknięciu auta ? coming/leaving home czy jakoś tak i jakie jeszcze inne opcje
  8. Mody na + pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach
  9. Witam wszystkich od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Audi jest to moje auto na co dzień ale pewnie jak zwykle przerodzi się w projekt chciałbym je doposażyć dość dobrze i dać gwint i koło 19" lub 20" zobaczymy wyjdzie w praniu jak to mówią A oto moje oczko w głowie które leży w garażu ;P Golf MKII _______________________________________________________________________________________________________________________ Jak na razie mam tylko takie foty tak wyglądał po zakupie tylko pomalowałem grill i znaczek w plastidip MODEL: A4/B6 Avant SILNIK: 1.8T AVJ MOC:110kw ? MODY POD MASKA: na razie brak ZAWIESZENIE: Seria UKŁAD HAMULCOWY: Seria KOŁA :Oryginalne 17" i Zima 16" WNĘTRZE : Chyba (Indigo Blue) co się oriętuje bo wszystko granatowe jest -4x elektryczne szyby -elektryczne lusterka i podgrzewane -zmieniarka w radiu 6płyt CD AUDIO:BOSE _____________________________________________________________________________________________________ Plany: -listwy drzwiowe S4 -koła 19" -Gwint lub AIR bo bądź co bądź to auto Daily -inny wydech -fotele s-line takie jak w b8 -może inny środek -sufit czarny -pomalować lampy w środku na czarno -jakiś może wirus reszta wyjdzie w praniu jak zawsze
  10. Witam jestem Marek (SIR) parę miesięcy termu kupiłem od brata Audi A4/b6 1.8T AVJ Avant wersja (ANG) czyli kiera po prawej stronie ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.