Witam.Jakiś rok temu nabyłem w śmiesznych pieniądzach A4 B6 1.9Tdi AVF 2004r z anglii z padnieta skrzynia multitronic, a że wszystkie graty potrzebne do przekładki były na wyciągnięcie ręki to czemu nie. W miejsce multitronica wpadła skrzynia manual 6cio biegowa od wersji Quattro, w zwiazku z czym z FWD zamieniło się w Quattro. Przy okazji przekładki nowe: filtry, olej MOTUL, tarcza sprzegla, klocki przód, kompletny rozrzad, olej w dyfrze i skrzyni, ori termostat, ozonowanie, nabicie klimy, pranie tapicerki, konserwacja podwozia i nadkoli tylnich. Ostatni przebieg w ASO w anglii pred przyjazdem do PL to 169tys km potem auto stało dwa lata u kolegi (odpalane ) i czekało na gruby projekt, kolega wymyślił co innego,więc kupiłem od niego auto. Aktualny przebieg to 180tys km, jako że auto przekładane po godzinach to trwało to 4 miesiące ale mysle że było warto-Quattro to wynagrodziło.
Krótko o aucie
Silnik: 1.9 Tdi AVF
Rok prod: 2004
Kolor: LZ5Y Denimblau
Zawiecha: 1BE
Zderzaki S-line,listwy drzwi S4, kierownica sport, fotele sporty z pompowanymi ledzwiami, tempomat, 4x el. szyby, el i podgrzewane lusterka, alarm, przyciemnione szyby przód i tyl, symphony 2,2x isofix,czujniki parkowania tył, 9 glosników +sub w półce,
PLANY
SILNIK
-chip
-zaslepienie EGRa
-wywalenie kata-->DP -skrzynia manual od 2.5Tdi - ZROBIONE -rura od turbo w oplocie -ZROBIONE
-wydech od 2.5 Tdi +odświeżenie/malowanie -ZROBIONE
STAGE 2- chciał bym tak na 180-190KM
-FMIC
-inne pompki
-inne turbo
ZAWIESZENIE -swap na Quattro -ZROBIONE
-18" DBV Torino ET30 8" 225/45 ZROBIONE
-16" zima czarne OEM Audi (z jakiego modelu nie wiem) -ZROBIONE
-dystanse Eibach na tył 15mm od Trewor87 -ZROBIONE
-wywalić gwint przod Ta Technix
-talerzyki przód od A4 B5
HAMULCE -malowanie zacisków na srebrny mettalic -ZROBIONE
-nowe klocki Textar ZROBIONE
-większe zaciski pod 320mm
-przewody hamulcowe w oplocie
KAROSERIA -Grill góra z S4 ZROBIONE
-grille w czarny mat Plastidipem - ZROBIONE
-ramki szyb w czarny mat Plastidipem -brak zamków w klamkach przód - ZROBIONE
-dokładka od Leona cupry -ZROBIONE
-powrót tylnich lamp do serii lub modyfikacja obecnych aby ta srebrna obwódka nie szpeciła:/ (jak przyjechała UK to były gejlooki z tyłu zamieniłem na te póki co)
-lotka tylniej klapy a'la S4 -brak emblematów tylniej klapy - ZROBIONE
-felgi w czarny połysk lub anthracyt mat -lampy przód bixenon -ZROBIONE -delikatne przyciemnienie lamp z przodu - ZROBIONE
-samopoziomowanie
-spryski lamp przód -zarówki kierunkowskazów Osram Diadem -ZROBIONE
-postojówki led ZROBIONE
-regeneracja odbłysników xenon ZROBIONE
-przyciemnione kierunki boczne ZROBIONE
-dokladka zderzaka tył na 2 wydechy
-proste koncówki wydechów Ulter
-konserwacja podwozia -ZROBIONE
-podswietlanie tablicy LED -ZROBIONE
-demontaż chlapaczy -ZROBIONE
WNĘTRZE
-zmiana kierownicy na taka bez przycisków od multitronica -wykładzina podłogi na czarno za pomocą VHT Vinyl Dye - ZROBIONE
-2 Din DVD Scott DRX 2002 wyjscie na usb/aux w schowku -ZROBIONE
-wzmacniacz JBL + Sub HERTZ-zostało z poprzedniego auta
-kamera cofania
-dodatkowe gniazdo usb do ladowania pod popielniczka z tyłu dla pasażerów tylniej kanapy -nowy plastik od przycisków sterowania szybami -ZROBIONE
-zegary EU z kolorowym FIS +navi w bagazniku -ZROBIONE
-zegar radiowy -
-komplet foteli w półskórach+grzane d*py -diody ambiente z a4 b5 w lampce podsufitki -ZROBIONE
-wymiana oświetlenia wnętrza na LED -ZROBIONE
-pakiet światło nóg kierowcy i pasażera -ZROBIONE
-pakiet światło nóg pasażerów tylnej kanapy -ZROBIONE
-pakiet światło drzwi by kaju -W TRAKCIE
-podswietlane klamki wewnetrzne
-dekory LED -podświetlany podłokietnik i popieniczki- - ZROBIONE
-dodatkowe doświetlenie bagaznika ledami -ZROBIONE
-wskaznik cisnienia doladowania w kratce nawiewu -ZROBIONE
-zestaw naprawczy włącznika świateł -ZROBIONE
Po przyjezdzie
Aktualnie
Więcej fot w tym wnętrza wrzucę po polerce i jak będzie lepsza pogoda miałem tylko te robione kalkulatorem. Pozdrawiam