Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]UK->EU,+Quattro, 18" by PrzemoA4B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jakiś rok temu nabyłem w śmiesznych pieniądzach A4 B6 1.9Tdi AVF 2004r z anglii  z padnieta skrzynia multitronic, a że wszystkie graty potrzebne do przekładki były na wyciągnięcie ręki to czemu nie. W miejsce multitronica wpadła skrzynia manual 6cio biegowa od wersji Quattro, w zwiazku z czym z FWD zamieniło się w  Quattro. Przy okazji przekładki nowe: filtry, olej MOTUL, tarcza sprzegla, klocki przód, kompletny rozrzad, olej w dyfrze i skrzyni, ori termostat, ozonowanie, nabicie klimy, pranie tapicerki, konserwacja podwozia i nadkoli tylnich. Ostatni przebieg w ASO w anglii pred przyjazdem do PL to 169tys km potem auto stało dwa lata u kolegi (odpalane ) i czekało na gruby projekt, kolega wymyślił co innego,więc kupiłem od niego auto. Aktualny przebieg to 180tys km, jako że auto przekładane po godzinach to trwało to 4 miesiące ale mysle że było warto-Quattro to wynagrodziło. 

Krótko o aucie
Silnik: 1.9 Tdi AVF
Rok prod: 2004
Kolor: LZ5Y Denimblau
Zawiecha: 1BE
Zderzaki S-line,listwy drzwi S4, kierownica sport, fotele sporty z pompowanymi ledzwiami, tempomat, 4x el. szyby, el i podgrzewane lusterka, alarm, przyciemnione szyby przód i tyl, symphony 2,2x isofix,czujniki parkowania tył, 9 glosników +sub w półce,

 

PLANY

SILNIK
-chip
-zaslepienie EGRa
-wywalenie kata-->DP
-skrzynia manual od 2.5Tdi                 -      ZROBIONE
-rura od turbo w oplocie                           -ZROBIONE
-wydech od 2.5 Tdi +odświeżenie/malowanie         -ZROBIONE

STAGE 2- chciał bym tak na 180-190KM
-FMIC
-inne pompki
-inne turbo


ZAWIESZENIE
-swap na Quattro                                        -ZROBIONE
-18" DBV Torino ET30  8" 225/45                 ZROBIONE
-16" zima czarne OEM Audi (z jakiego modelu nie wiem)   -ZROBIONE
-dystanse Eibach na tył 15mm od Trewor87    -ZROBIONE

-wywalić gwint przod Ta Technix
-talerzyki przód od A4 B5

HAMULCE
-malowanie zacisków na srebrny mettalic   -ZROBIONE
-nowe klocki Textar                                       ZROBIONE

-większe zaciski pod 320mm
-przewody hamulcowe w oplocie

KAROSERIA
-Grill góra z S4                                               ZROBIONE
-grille w czarny mat Plastidipem               -   ZROBIONE

-ramki szyb w czarny mat Plastidipem
-brak zamków w klamkach przód        -          ZROBIONE
-dokładka od Leona cupry                             -ZROBIONE

-powrót tylnich lamp do serii lub modyfikacja obecnych aby ta srebrna obwódka nie szpeciła:/ (jak przyjechała  UK to były gejlooki z tyłu zamieniłem na te póki co)
-lotka tylniej klapy a'la S4
-brak emblematów tylniej klapy              -      ZROBIONE
-felgi w czarny połysk lub anthracyt mat
-lampy przód bixenon                                    -ZROBIONE
-delikatne przyciemnienie lamp z przodu    -  ZROBIONE
-samopoziomowanie
-spryski lamp przód
-zarówki kierunkowskazów Osram Diadem    -ZROBIONE
-postojówki led                                                ZROBIONE
-regeneracja odbłysników xenon                     ZROBIONE
-przyciemnione kierunki boczne                      ZROBIONE

-dokladka zderzaka tył na 2 wydechy
-proste koncówki wydechów Ulter
-konserwacja podwozia                                  -ZROBIONE
-podswietlanie tablicy LED                             -ZROBIONE
-demontaż chlapaczy                                      -ZROBIONE

WNĘTRZE
-zmiana kierownicy na taka bez przycisków od multitronica
-wykładzina podłogi na czarno za pomocą VHT Vinyl Dye        - ZROBIONE
-2 Din DVD Scott DRX 2002 wyjscie na usb/aux w schowku      -ZROBIONE

-wzmacniacz JBL + Sub HERTZ-zostało z poprzedniego auta
-kamera cofania
-dodatkowe gniazdo usb do ladowania pod popielniczka z tyłu dla pasażerów tylniej kanapy
-nowy plastik od przycisków sterowania szybami    -ZROBIONE
-zegary EU z kolorowym FIS +navi w bagazniku                 -ZROBIONE

-zegar radiowy -
-komplet foteli w półskórach+grzane d*py
-diody ambiente z a4 b5 w lampce podsufitki   -ZROBIONE
-wymiana oświetlenia wnętrza na LED   -ZROBIONE
-pakiet światło nóg kierowcy i pasażera    -ZROBIONE
-pakiet światło nóg pasażerów tylnej kanapy    -ZROBIONE

-pakiet światło drzwi by kaju -W TRAKCIE
-podswietlane klamki wewnetrzne
-dekory LED
-podświetlany podłokietnik i popieniczki-  -        ZROBIONE
-dodatkowe doświetlenie bagaznika ledami     -ZROBIONE
-wskaznik cisnienia doladowania w kratce nawiewu   -ZROBIONE
-zestaw naprawczy włącznika świateł                               -ZROBIONE

 

Po przyjezdzie

zdjecie_0.jpg

Aktualnie

zdj_cie_1.jpg

 

zdj_cie_2.jpg

 

zdj_cie_3.jpg

 

zdj_cie_4.jpg

Więcej fot w tym wnętrza wrzucę po polerce i jak będzie lepsza pogoda miałem tylko te robione kalkulatorem. Pozdrawiam

 

Opublikowano

Fajny kocur :wink: popraw te lewą lampę! :kox:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, witold2452 napisał:

Fajny kocur :wink: popraw te lewą lampę! :kox:

Dzięki! poprawie poprawie, składałem na szybko po oklejaniu:kwasny:

Opublikowano

Jest klawo ale chrom wokół szyb dałbym w czarny połysk razem z lusterkami .  :thumbup1:

Opublikowano

Świetnie wygląda! Najlepszy kolor.
Mi te chromy bardzo pasują :)

Opublikowano

Ładny sprzęcik :thumbup1:

Powodzenia w modach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa, tak ramki będą na czarno plastidipem, tylko narazie zabrakło mi na to czasu ale, jest plan na zero chromu :wink:

Opublikowano

Jak kwestia przekladki wyglądała>?

Rzeczywiscie bez problemu jak wszyscy piszą?

Mylse o tym zeby kupic angola ze rozsadnym przebiegiem i dać do przelozenia kierownice. 

 

Opublikowano

Ładnie sie prezentuje

Powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor
Dnia 22.04.2017 o 10:33, MrTea napisał:

Jak kwestia przekladki wyglądała>?

Rzeczywiscie bez problemu jak wszyscy piszą?

Mylse o tym zeby kupic angola ze rozsadnym przebiegiem i dać do przelozenia kierownice. 

 

Poszło PW 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.