Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat Wtyczki Skrzyni Biegów Multitronic


HASSAN-661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników forum, poszukuję schematu okrągłej wtyczki instalacji elektrycznej podłączenia do skrzyni Multitronic którą to musiałem amputować. Bardzo interesują mnie opisy pin. Mam już przeszczepioną nową skrzynię KXP auto jeździ poprawnie ale odpalam na sposób bo stacyjka nie puszcza sygnału na rozrusznik bo ten wysyłany jest tylko w trybie skrzyni na pozycji P-ark. Ale to prawdopodobnie przeprogramuję przez vga. Większy problem jest ze światłem wstecznego/cofania wiem że zasilane są z moduł komfortu ale do komfortu sygnał przychodzi z joysticka przy konsoli czy z skrzyni przez wtyczkę o którą pytam? Schemat modułu bądź namiar na konkretną wtyczkę/pin. Z góry dziękuję wszystkim chętnym do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi-pin connector (16-pin) of automatic gearbox control unit -J217

1 - Vacant

2 - CAN bus High

3 - Vacant

4 - Vacant

5 - CAN bus Low

6 - Engine speed signal from engine control unit

7 - Terminal 15

8 - Vacant

9 - Terminal 30

10 - Wiring to selector lever sensors control unit -J587 (Tiptronic information)

11 - Vacant

12 - Wiring to engine control unit and to convenience system central control unit (signal for starter inhibit (P/N))

13 - Terminal 31 (earth)

14 - Wiring to selector lever sensors control unit -J587 (selector lever position indicator)

15 - Selector lever lock solenoid -N110

16 - Vacant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...