Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejki, napisy, i inne takie.


Docki95

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Otwieramy z kumplem firme. Bedziemy robic roznego rodzaju naklejki na auto, wlasna odziez itp. Bylo by zainteresowanie na forum czyms takim? Nie mam pojecia do jakiego dzialu to wsadzic. Wykonujemy indywidualne projekty, np Naklejka na szybe z twoja ksywa, plus do tego koszulka z logo audi i ksywa na jakies zloty itp. Tak naprawde ograniczeniem jest tylko wyobraznia. Robilismy juz tutaj na forum paru osoba takie naklejki na dekielki do felg i byly zadowolone mega :) Jak chce ktos jakies konkretne info to zapraszam do dyskusji itp :) Mozecie pytac co jak i za ile :) Na facebooku mozecie znalesc dotychczasowe rzeczy (same koszulki i bluzy robione tez na zamowienie) wpisujac " PROSTO Z CHATY" Pozdro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym potrzebował jakiś fajny napis na prawą część przedniej szyby. Coś w ten deseń.

car-font-b-decal-b-font-front-font-b-win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, napisz mi na PW jaki napis, jakie wymiary ma mieć to Ci napisze jaki koszt :) Ceny zależne od rozmiaru naklejki. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się jeszcze zastanowić jaki napis, ktoś ma jakiś pomysł? Przychodzi mi do głowy tylko B5 Battalion ale nie jestem w nim więc trochę głupio dawać na szybę...

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się jeszcze zastanowić jaki napis, ktoś ma jakiś pomysł? Przychodzi mi do głowy tylko B5 Battalion ale nie jestem w nim więc trochę głupio dawać na szybę...

Nie jesteś, nie dodawaj. Właśnie dlatego chłopacy nie dają gotowego projektu w obieg, ani nie robią naklejek w firmach typu odjazdowenaklejki itp. bo potem jest ta sama akcja co dapper, raceism i cała reszta :) Wystarczy A4-Klub skoro w nim jesteś :D Jest tyle naklejek na szybe, że głowa mała, ale dajmy się ponieść wyobraźni bo jak czasem widzę seryjne auto z dapperem, ale DROPPED, a tu koza, to ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka A4-klub na przednią szybę była by za mała także może kiedyś będę w batalionie i problem się rozwiąże;)

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka A4-klub na przednią szybę była by za mała także może kiedyś będę w batalionie i problem się rozwiąże;)

Proponuję po prostu się tam udzielać i pokazać auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...