Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kiepskie uszczelki drzwiowe


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wymieniał ktoś uszczelkę taką jak na obrazku? Zastanawia mnie czy dużo jest dłubania i czy trzeba zdejmować plastiki aby założyć nową. Widzę, że jakość uszczelek poleciała na łeb w porównaniu z B6 gdzie na uszczelkach nie miałem jakiegokolwiek śladu zyżycia a tu taki zonk ;)

IMG_4623.jpg

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wymieniał ktoś uszczelkę taką jak na obrazku? Zastanawia mnie czy dużo jest dłubania i czy trzeba zdejmować plastiki aby założyć nową. Widzę, że jakość uszczelek poleciała na łeb w porównaniu z B6 gdzie na uszczelkach nie miałem jakiegokolwiek śladu zyżycia a tu taki zonk ;)

IMG_4623.jpg

Pozdro :)

a może drzwi przymarzły do uszczelki i rozerwało przy otwieraniu na siłę, no chyba że problem pojawił się wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może I tak było ale w A3 2011 tez poobrywane więc pomyślałem, że to bolączka audi z tych lat. Tak czy owak, dużo przy tym dłubania jest podczas wymiany? Ogarniał ktoś?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Panowie nikt naprawde nie instalowal tej uszczelki? Bylem wczoraj u mechaniora i powiedzial, ze nie trzeba zadnych paneli zdejmowac i, ze reka sie ta uszczelke wsuwa. Troche ciezko mi w to uwierzyc. Umowilem sie za tydzien, kupielem juz uszczelke w ASO. Niechce aby to spaprali np nie rowno wlozone, faldy itp :) Pozdro

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...