Treść opublikowana przez Vandit RF
-
Sprzęgło
Helo Jakie sprzęgło i dwumas wybrałeś ? Jakie koszta
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Sam dasz radę, ostry nóż i trochę odwagi i tyle .
-
Miejsce na gaśnicę w A4 B8
Ma ktoś zdjęcie z zamocowania gaśnicą ?
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
może ktoś podać nr tych zaślepek i plastików isofix ? Do ciemnej alkantary
-
Lusterka zewnętrzne
Zrobione podgrzewanie lusterek?
-
Brak podgrzewanych lusterek
Ciężko znaleźć wkład prawy asferyczne. Aktualnie mam lewe i prawe asferyczne a na allegro brak prawego estetycznego
-
Brak podgrzewanych lusterek
Mały wybór wkładów na allegro , a aso cena nie adekwatna
-
Mocowanie osłony przeciwsłonecznej kierowcy(dzyndzelek z blaszka metalowa)
Zrobię zdjęcie żeby było łatwiej .
-
Mocowanie osłony przeciwsłonecznej kierowcy(dzyndzelek z blaszka metalowa)
A nr kat części o numerze 14 i 18?
-
Spocik Lubuski :)
https://pl-pl.facebook.com/carspazielonagora/ Przyciemnianie szyb 50 zł za szybę boczną Tylna szyba 100 zł na lepsze foli 3M
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Może być też wina słabego akumulator.lub tez jakosci zamków.
-
Problem z zamkiem drzwi blad 02115 Niezrozumiały sygnał
Po 14 miesiącach od wymiany zamka zespół się ten zamek . Może problem nie tkwi w zamku tylko jest jakaś inna przyczyna? Dobrze że zamek na gwarancji jeszcze jest . Miał ktoś podobną sytuację ? Żeby się zepsuł tak szybko to raczej nie możliwe...
-
stacyjka zacina sie
331 zł brutto bez rabatu
-
stacyjka zacina sie
Jaki koszt stacyjki w aso?
-
Zamykanie z pilota
Jeżeli się nie mylę to są tam opisy wytłoczone on off.
-
Zamykanie z pilota
-
Zamykanie z pilota
Teraz sprawdzałem i po zamknięciu słychać jedna raz czyli jedno kliknięcie zamka w każdych drzwiach. Drzwi nie otworzysz ani od wewnątrz ani zewnątrz.
-
Zamykanie z pilota
No dużo informacji. Dzięki za informację i wiedzę. Sprawdzę to wszystko co jak działa. A w kolejnym tygodniu podjadę na kompter żeby to pokasować i może coś pozmieniać. Czy można to sprawdzić ciągnąć klamkę od środka po zamknięciu? Dwa zamki mam zamontowane zamienniki i od razu wydawały mi się podejrzanie bo głośniej zamykają się (ich praca jest glosniejsza) od oryginału . Może to te zamki?
-
Zamykanie z pilota
Tak 20 około to trwa
-
Zamykanie z pilota
Światła wewnętrzne gaśnie po okolo 20 sekaundach. Fis poprawnie wszystko pokazuje. W momencie otwarcia drzwi maski czy klapy pokazuje
-
Mocowanie osłony przeciwsłonecznej kierowcy(dzyndzelek z blaszka metalowa)
Spoko dzięki.
-
Zamykanie z pilota
Możliwe że widzi błędy i skasować je trzeba z kompa ? Nie dawno wymieniłem zamek w drzwiah w sumie to już mam trzy wymieniona od czasu kiedy mam auto. Chyba sprawdzę wszystkie klamki po zamknięciu. Raczej auto się zamyka ale nie usypia . Kompem się to sprawdzi ?
-
Mocowanie osłony przeciwsłonecznej kierowcy(dzyndzelek z blaszka metalowa)
Potrzebuje nr jednej części tej osłony ale auto z roku 2008
-
Zamykanie z pilota
Klapka od wlewu ma wpływ na to ?
-
Zamykanie z pilota
Klapka od wlewu paliwa nie zawsze się zamyka. Jak mam któres z drzwi lub maska nie domknietą w tedy mróga chyba nawet podwójnie.