Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn do szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jaki preparat + mikrofibre możecie polecić do czyszczenia szyb samochodu wewnątrz i zewnątrz? Aktualnie czyszczę najzwyklejszym ze sklepu ale zostawia smugi a w nocy przeszkadza jak szyba jest niedoczyszczona. Pozdrawiam

Opublikowano

Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner + mikrofibra waflowa

Opublikowano
  • Autor

Posiadasz i polecasz? Może coś tańszego znacie? Szukam też tzw "nie widzialnej" wycieraczki? Nie chciałbym zakładać nowego tematu to od razu tutaj spytam :)

Opublikowano

Mam, używam i polecam, z niewidzialnych wycieraczek polece AngelWax H2GO, a co do Meguiars to działa on tak:

Opublikowano
  • Autor

Ale ten Meguiars jest do wewnątrz czy zewnątrz? Bo głównie chodzi mi o preparat do usuwania brudnych szyb wewnątrz bo na zewnątrz to po prostu umyje całe auto i założę niewidzialną wycieraczkę i to ona powinna robić robotę jak na tym filmiku a nie płyn od szyb

Bo z tego filmiku można wywnioskować że Meguiars działa jak nie widzialna wycieraczka AngelWax H2GO

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Pierwsze słyszę o płynie do wewnątrz i na zewnątrz, Meguiars czyści bardzo dobrze a przy okazji zostawia własnie taki oto efekt niewidzilanej wycieraczki.....

Opublikowano
  • Autor

Ok rozumiem dziękuję :) A może znasz jakiś dobry płyn do czyszczenia szyb wewnątrz samochodu od brudu i parowania? Plus jakaś dobra szmatka

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Sprawdzi się tu i tu ten płyn

Opublikowano
  • Autor

Plus do tego ta mikrofibra waflowa? Szkoda, że ten płyn jest taki drogi bo tylko 710ml ale może kupię i spróbuję. Nie będę kupował niewidzialnej wycieraczki jeśli ten płyn spełnia również i te zadanie.

Edytowane przez Osta

Opublikowano

No krócej trzyma niż wycieraczka to jasna sprawa, jak za 710ml to cena jest bardzo dobra chyba że patrzysz na płyny marketowe czy Shiny Garage......


Wafel najlepszy do wycierania ;)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem dziękuję za pomoc. Trochę mi rozjaśniłeś sprawę :) Więc kupie ten droższy płyn do szyb ale będzie na zewnątrz i wewnątrz :) Jeszcze mam jedno pytanie. Ta mikrofibra waflowa jest że tak powiem do polerowania tych szyb czy też do usuwania brudu?

Opublikowano

Chodzi o to że wafel bardzo mocno chłonie wodę, dlatego się sprawdza przy wycieraniu i nie pozstawia smug, możesz i polerować i ściagac syf ale chyba szkoda brudną szybe wycierać dobrym waflem , ja jak mam mocna brudna szybę to wycieram najpierw zwykła fibrą a potem do sucha waflem, ale powiem szczerze że jak jest ładna pogoda to po myciu auta nawet nie uzywam płynu do szyb tylko przelatuje szyby detailerem i poleruje fibrą jakąś dobrą, z reguły co najmniej dwie uzywam do szyb żeby smug nie bylo, jedna do sciagnięcia środka i druga sucha do przetarcia........

Opublikowano
  • Autor

Kurczę może to rzeczywiście lepsza opcja i tańsza. Sam już nie wiem :) Co do detailera to który polecasz i w czym on właściwie pomaga?

Bo mi głównie chodzi o umycie szyb w środku w aucie bo jak używam tych sklepowych środków to nigdy nie mogę tego konkretnie umyć, zawsze jakieś smugi, brud albo parowanie szyb szczególnie jak jest taka pogoda jak dziś a jeżdżę dużo w nocy

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Kup płyn do szyb, detailery droższe i nie każdy sie nadaje ale kropelkuja za***iście na szybach :decayed:


Z tańszych dobry jest Nielsen Window Clean, ale pachnie srednio i nie kropelkuje ale spelnia zadanie czyli ładnie czyści :)

Opublikowano
  • Autor

A zarówno Meguiars jak i Nielsen Window Clean nadaje siędo czyszczenia szyb wewnątrz samochodu? Nie będzie za mocno pachnieć itp?

Opublikowano

Megs jest wręcz rewelacyjnym środkiem do mycia szyb zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz.

W góry zaznaczam, że produkt jest mega wydajny i trzeba się z początku przyzwyczaić że nie "psika" się go aż tyle, co w przypadku innych tego typu specyfików.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję koledzy za pomoc :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam niebieski plyn z carchem`u ktory miesza sie z woda. Efekt bardzo dobry.

Opublikowano

A ja szanownych kolegów zaskoczę ;) Meguiar's Clearity Glass to już legenda, ale osobiście używam od dłuższego czasu Mother's ReVision jest go tyle samo co Meguiar'sa czyli 710ml a kosztuje trochę taniej, poza funkcją standardowego czyszczenia szyb wewnątrz i na zewnątrz idealnie nadaję się (nawet jest to wyszczególnione z tyłu na opakowaniu) do czyszczenia ekranów LCD, ekranów nawigacji, panelów dotykowych w samochodzie - kto ma ten problem w aucie ten wie o czym mówię. Warto spróbować.

Opublikowano
  • Autor

Meguiar's Clearity Glass polecam :)  Drogi to wiadomo, ale używa się go bardzo mało. Do tego mikrofibra waflowa i jest elegancko. Nie wiedziałem że szyby mogą być takie czyste. Dopiero teraz widać jak szyba jest porysowana od eksploatacji :facepalm:  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.