Treść opublikowana przez dawid93
-
A4 B6 ściąga w prawo
Powymienialem co było możliwe w zawieszeniu, zbieżność ustawiana kilka razy. Do tego maglownica nowa. Opony były założone na 17 cali 205/55 orinjest 235/75 to każdy wie. Ale myślę że szerokość nie miała takiego wpływu co te tanie chinole.
-
Dobrzy chiptunerzy
Kogo polecacie z Wlkp na chip? Lub kogoś w promieniu do 150km od Konina.
-
A4 B6 ściąga w prawo
Jak coś problem leżał po stronie opon....
-
A4 B6 ściąga w prawo
Wymieniłem zawieszenie z przod, maglownica nówka i chu*.... Ściąga jak ściągało tylko 3 tysiące mniej w kieszeni.. .
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Zobaczymy bo dopiero drugi dzień po montażu. Czasem coś jeszcze jakbym wyczuwal. Trudno pojezdze i zobacze. Następnym razem uszczelniacze zaatakuje.
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Nowa na allegro z podkładką 700pln. Robotę sam zrobiłem.
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Cześć. Wymieniłem pompe vacum jako pierwszy zabieg. Wymieniłem wezyki podciśnienia przy okazji dla pewności. Auto dużo lepiej odpala. Ustąpiły drgawki na biegu jałowym - bardzo ładna kultura pracy jest teraz. Dodam że pompe vacum założyłem nowa z firmy Bosch.
-
Konin, Slupca i okolice. Warsztaty godne polecenia.
Oni tylko stroją. Nie zajmują się mechanika niestety
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kolor elegancki - mam ten sam i też zaczynam dzialac już trzecia b6 ?
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Ja spróbuje na pewno z pinami a później uszczelniacze. Mam zamiar wymienić też pompe vacum. Za półtora tyg dopiero będę miał auto pod ręką bo narazie jestem w trasie to zobaczymy. Ps co do 1 opcji mechanika Arek to chyba lepiej piec byłoby wymienić hehe
-
[1.9 AVF] Przebieg 500.000 serwis
Biorę do serca ?
-
[1.9 AVF] Przebieg 500.000 serwis
Jakieś objawy?
-
[1.9 AVF] Przebieg 500.000 serwis
Dzieki! Właśnie myślałem żeby EGR usunac - co zrobić z tym fantem?
-
[1.9 AVF] Przebieg 500.000 serwis
Dziekuje za odpowiedzi. Dodam że silnik na biegu jałowym "rzuci" co jakiś czas, z tego co się doczytałem pada na uszczelniacze pompek, nie wykluczone też że wystarczy podoginac piny jednak w to mniej wierzę. Właśnie tak jak george napisał, też sprawdzę jak wyglądają gniazda i podkładki pod pompkami. Nie wiem jak tutaj ale np w a6 c6 3.0 tdi lubi wydmuchnac te podkładki.
-
[1.9 AVF] Przebieg 500.000 serwis
Czołem wszystkim. Mam u siebie przebieg 530 000, wszystko w serii. Chciałbym się dowiedzieć od Was porad jak wydłużyć żywotność silnika? Jakie zabiegi przeprowadzić?
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Daj znaka czy pomoze
-
Konin, Slupca i okolice. Warsztaty godne polecenia.
Szukam. Kogoś do podniesienia mocy, zmiana turbo fmic itp. Polecicie kogoś w okolicach?
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Z tego co wyczytałem na forum to osoby wskazują problem na uszczelki na pompowtryskach. Nie spotkałem się z odpowiedzia że rzeczywiście to było konkretną przyczyną dlatego zadałem pytanie w nowym temacie. Daj znaka, oby zdiagnozowali dobrze i żebyś nie zabulil za dużo ?
-
[1.9 AVF] Nierówna praca na biegu jałowym.
Witam. Na biegu jałowym czasami rzuci silnikiem co czuć siedzac w środku. Od czego zacząć?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Rok czasu takiej bidy szukałeś? ?
-
Zmiana skrzyni z Stronic na Tiptronic.
Cześć. Można zmienić skrzynkę stronic na Tiptronic?
-
A4 B6 ściąga w prawo
Czesc. Odświeżam temat ponieważ mam problem co wszyscy powyżej i nie mam pojęcia co może być przyczyną. Wymienialem już nawet pompę od wspomagania. Uporal się ktoś z tym problemem moze?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Witam witam. Mozecie cos juz napisac na temat 150km 2.0tdi polifta? Jak tam te silniczki sie sprawuja wkoncu? ☺ i jaki jeat kod silnika jesli mozecie podac Panowie. Pozdrawiam!
-
Konin, Slupca i okolice. Warsztaty godne polecenia.
Sprawa wyglada u mnie tak samo....
-
Konin, Slupca i okolice. Warsztaty godne polecenia.
Gdyby wiecej ludzi tutaj zagladalo to mozliwe ze dowiedzielibysmy sie czy jest ktos godny polecenia