Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem przy niskich temp.


Pio1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Posiadam Audi A4 B6 96KW/131KM ALT z roku 2001. Mam problem z otwarciem z pilota centralnego zamka przy niskich temperaturach.

Z kluczyka otwiera się bez problemu.Latem również nie mam problemu,ale teraz gdy postoji dłużej to nie mogę otworzyć z pilota.Gdy po otwarciu z kluczyka przejadę się ze 2 km. to działa bez zarzutu.Miał już ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo się coś podobnego tyle że nie w a 6 a w a 3 z 2000r. Spróbuj wymienić baterie bo choć to się wydaje śmieszne to w momencie gdy bateria dostanie niższej temp może nie dawać odpowiedniego napięcia ale gdy już w samochodzie ją troszeczkę zagrzejesz zaczyna łapać. A kolejna sprawa wyczyść styki przy pompce centralnego zamka a co ważne u mnie w a4 kombi jest ten automat w bagażniku przypięty gumą i co się dowiedziałem to ten mechanizm nie może być odwrócony. Teraz nie chce okłamać bo to już jakiś szas temu było ale chyba powinny być przewody z dołu. Jak będę w garażu przejże temat i dopisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał już ktoś taki przypadek?

Miał, w odpowiednim do tego dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo się coś podobnego tyle że nie w a 6 a w a 3 z 2000r. Spróbuj wymienić baterie bo choć to się wydaje śmieszne to w momencie gdy bateria dostanie niższej temp może nie dawać odpowiedniego napięcia ale gdy już w samochodzie ją troszeczkę zagrzejesz zaczyna łapać. A kolejna sprawa wyczyść styki przy pompce centralnego zamka a co ważne u mnie w a4 kombi jest ten automat w bagażniku przypięty gumą i co się dowiedziałem to ten mechanizm nie może być odwrócony. Teraz nie chce okłamać bo to już jakiś szas temu było ale chyba powinny być przewody z dołu. Jak będę w garażu przejże temat i dopisze

Baterie wymieniłem oczywiście...,ale dzieki

Miał już ktoś taki przypadek?

Miał, w odpowiednim do tego dziale.

Próbowałem znalezć,ale przypadku przy niskich temp.nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu to nie ważne czy szukałeś czy nie.Po prostu napisałeś temat nie w tym dziale co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...