Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne odgłosy wody w kabinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to, że jak odpale auto, pochodzi chwilkę, żeby olej rozprowadził się po całym silniku i gdy ruszam, i jadę pomału to słychać wodę jakby gdzieś w jakimś plastiku się obijała. Podejrzewam, że w nagrzewnicy, ale czemu tak ją słychać? Macie jakieś pomysły, porady?

Opublikowano

zapowietrza sie uklad i powietrze dostaje sie w najwyzszy punkt czyli nagrzewnice ... najprawdopodobniej objawy padajacej uszczelki pod glowica... znam z autopsji ...jezeli poziom plynu jest prawidlowy i nie ma wyciekow to pozostaje uszczelka

Opublikowano
  • Autor

Płyn chłodniczy gdzieś ucieka pod autem bo jest plama i raz na jakiś czas dolewam. Czasami potrafi być tak, że doleje i na drugi dzień musze znów dolać, a nieraz jest tak, że dopiero po jakimś czasie musze dopiero dolać.

Opublikowano

najpierw naprawa wycieku ,odpowietrzenie ukladu i jak sie pojawi chlupotanie to test na co2 ...u mnie tak bylo jak uszczelka padala ... takz eslabiej grzalo ...

Opublikowano
  • Autor

Wyciek tak naprawde nie wiadomo skąd jest. Bo nieraz plame widać, a nieraz nie.

A jak pojafe teraz na test co2?

Opublikowano

rowniez posiadam takie odglosy i wyciekow nie widac...

Opublikowano

mialem taki objaw, wymienilem nagrzewnice i gitara ;)

Opublikowano

Zajrzyjcie do odpływu wody na podszybiu. Pewnie woda pod akumulatorem podobnie jak w tym przypadku. https://www.youtube.com/watch?v=1ZxsaAeo7q4

Daj znać jak usuniesz usterkę.

Opublikowano
  • Autor

odpływy mam drożne, co jakiś czas zerkam i drukiem przepycham i czyszcze ;) tu bardziej słychać właśnie z nagrzewnicy.

Ktoś na fejsie napisał żeby odpowietrzyć nagrzewnice..

Edytowane przez dawid_92

Opublikowano

A jak odpowietrzyc nagrzewnicevda sie wg??

Opublikowano
  • Autor

Podobno jakas dziurka w jednyn z węży jest i trzeba go zsunac i odpowietrzyc na cieplym silniku az do momentu jak zacznie leciec plyn z tej dziurki

Opublikowano

Ten waz jest w pod maska czy pod deska??

Opublikowano
  • Autor

Pod maską. Między akumulatorem a zbiorniczkiem płynu hamulcowego. Wychodzą dwa z kabiny.

Opublikowano

Ubywa płynu i bulgocze w kabinie czyli najpewniej uszczelka pod głowicą.

Opublikowano
  • Autor

Ale płyn wycieka i to nie zawsze. Raz codziennie potrafi kapać, a raz potrafi byc przez pare dni lub tygodni ok..

Opublikowano

Też tak miałem. Ciśnienie wypychało raz szybciej raz wolniej.

Opublikowano
  • Autor

No pewnie tak

Opublikowano

A jaki silnik?

Opublikowano

A ty dawid odpowietrzales tak u siebie i bylo ok z tym bulgotaniem w kabinie??

Opublikowano
  • Autor

1.9tdi 110km AFN

Kali nie, ale juz z 3 osoby na fejsie mowili. zeby odpowietrzyc najpierw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.