Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanizyli wartość B7 pomoc z wyposażeniem


phantom71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.mialem lekka stłuczkę nie z mojej winy.hestia zanizyli mi wartość a4 b7 1.9 2006.w aucie dolozylem schowki pod fotele grzane zwykle parówki, do tego listwy drzwi s line, dyfuzor zderzaka tyl s line, radio rns LED i gałka zmiany biegów s line. A co najważniejsze tak zanizyli wartość że smiac się nie przestaje, więc szukam pomocy z rozkodowanie wyposażenia za pomoc z góry dzięki. Wiem że temat był juz ogarniany więc proszę o wyrozumiałość. VIN: WAUZZZ8E07A071198

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dołożyłeś te rzeczy, to musisz to udokumentować.. Wynajmij swojego rzeczoznawce żeby Ci wyliczył wartość auta po wszystkich modyfikacjach i przedstaw je Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dołożyłeś te rzeczy, to musisz to udokumentować.. Wynajmij swojego rzeczoznawce żeby Ci wyliczył wartość auta po wszystkich modyfikacjach i przedstaw je Hestii.

I

Listwy i zderzak tył dołączyli na dodatkowych ogledzinach ale navi i gałki s line i schowkow już nie chyba że zaliczają się do tzw pakietu schowkow co napisali w raporcie. Chciałem wiedzieć co za wyposażenie standardowe i dodatkowe dorzucił pierwszy właściciel który kupował autko w aso, bo wyposażenie standardowe plus dodatkowe według nich to ledwie 30 pozycji a na różnych płatnych stronach wychodzi około 100? Z tym że nie ma wglądu trzeba płacić sms.

Edytowane przez phantom71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zastanawiasz się czy zapłacić 30-40 złotych żeby uzyskać paręset więcej... rzeczoznawca też raczej tańszy nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zastanawiasz się czy zapłacić 30-40 złotych żeby uzyskać paręset więcej... rzeczoznawca też raczej tańszy nie będzie...

nie o to chodzi. stać mnie na rzeczoznawce to koszt 250 zł. a chciałem sie dowiedziec poglądowo co sobie wpisal z wyposażenia a co pominą, rzeczoznawce i tak wezmę bo jestem osobą co walczy o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...