Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luźny pedał sprzęgła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na wstępie, nie wiem czy to dobry dział ale nie wiedziałem gdzie dodać ten temat, jeżeli zły proszę o przeniesienie.

Powracając do tematu, w moim audi sprzęgło dziwnie chodzi, a dokładniej czasem przy naciśnięciu w jednym mjejscu normalnie z oporem sie wciska a w pewnym lekko i w pewniej wysokosci lata na boki, nie jest to duży luz i jakiś duży problem, ale jednak troche denerwuje. Gdzieś czytałem że moze to byc wyrobiony sworzeń ale nie wiem czy da sie go wymienic i w jaki sposób? Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać.

P.s. W aucie jest nowa tarcza sprzęgłą.

Opublikowano

mam ten sam problem, delikatnie lata na boki, ale jak sam sobie pomogę, przy wciskaniu nie ucieka ;)

łapie już przy samej górze ale się nie ślizga.


dobra już znalazłem na forum. jest to wina tulei pedału sprzęgła, prawdopodobnie się wyrobił, zrobił się luźny i dlatego tak lata, na wszystko przychodzi czas. przy wymianie sprzęgła można wspomnieć o tym mechanikowi, żeby poprawił

Edytowane przez TomOskroba

Opublikowano
  • Autor

Da się wymienić tą tuleje ? Cieżki jest do niej dostęp ? Ile kosztuje ?

Opublikowano

trzeba zdjąć cały pedał sprzęgła, to jest tuleja zakończona takimi dwoma grzybkami, prawdopodobnie jeden z nich się urwał ;)

koszt tulei to grosze, trzeba pytać mechanika ile weźmie za robotę, nie mam pojęcia jaki jest dostęp.

podejrzewam że nie jest to jakaś koszmarna robota ;)


PS; wymieniałeś sprzęgło ? odkąd Ci teraz łapie ? :)

Opublikowano
  • Autor

Sam chciałem z typ podłubać ale zobacze czy dam rade :) W sumie to nie mam do czego za bardzo porównywać bo sprzęgło wymieniał poprzedni właściciel. Troche w odczuciu przeszkadza ten pedał ale tak to bardzo nie zwracałem uwagi, ale tak w połowie mniej wiecej moze niżej :)

Opublikowano

uuu to u mnie końcóweczka ;)

spko dłub sam, jak Ci się uda to rób foty i wstawiaj na forum :)

Opublikowano
  • Autor

Jezdzilem tym autem przed wymianą sprzegla slizgalo sie troche a łapalo to juz od samiutkiej góry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.