Skocz do zawartości
IGNOROWANY

coraz gorzej pali na zimnym , ciepły nie odpala , pomożcie


radzik3103

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dwa tygodnie temu kupilem a4 b5 1.8t quattro 99r , odrazu jak kupilem mialo ciezko odpalic , ale zeby na darmo nie jechac to kupilem , problem zaczal sie na drugi dzien , auto zapalalo za trzecim czwartym razem , teraz gdy jest zimny czasem zapali czasem nie , jak rozgrzeje to tylko kreci , czasem lapie jakies obroty do 750, ale nie moze sie wkrecic,czuć ze go zalewa, podpinalismy pod komputer , pokazalo czujnik walka rozrzadu i dwie lambdy , wymienilem juz czujnik , swiece i czujnik temperatury(4-pinowy) , czy myslicie ze od lambd nie chce mi odpalac ? dodam ze mam za wysokie cisnienie oleju , przy czwartej probie odpalania swieci mi kontrolka oleju ,prosze o jakies rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłeś na samej benzynie? 

jak pali normalnie na benzynie, to z gazem coś nie tak. u mnie był reduktor do regeneracji. Membrany w środku puszczały i zalewany był cały kolektor i dlatego był taki problem z odpalanie i długim kręceniem (musiał pierw przepalić gaz). Reduktor mam z regenerowany i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2016 o 17:30, radzik3103 napisał:

dodam ze mam za wysokie cisnienie oleju , przy czwartej probie odpalania swieci mi kontrolka oleju

To chyba masz za małe ciśnienie skoro kontrolka się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...