Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie .

Mam problem ze swoja audiolą A4 B5 1.9 110KM AFN

Problem polega na tym że turbina wpada w tryb awaryjny na 4 i 5 biegu jak sie ją przeciągnie do okolo 4k rpm..

Zmienione wszystkie gumowe wężyki od podciśnień

Turbo czyszczone około rok temu jak kupiłem Audi po czyszczeniu był ten problem lecz ostanio zaczął sie nasilać i zaczyna odcinać przy coraz niższych obrotach

zamienialem zaworki N75 z N18 - nie pomaga.

a teraz logi :) moze ktos obejrzy i powie mi cos bo juz mi rece opadaja ..

http://vaglog.pl/log-003_97Hi8.html

http://vaglog.pl/log-008_bI1S9m.html

http://vaglog.pl/log-011_8CkxvVw.html

http://vaglog.pl/log-013_620Ry.html

Edytowane przez Krzysztof Niemyjski

Opublikowano

Szukaj problemu pomiędzy N75, a gruszką. Jak tu jest OK to geometria się blokuje i czeka rozbieranie turbo. :D

Opublikowano
  • Autor

Szukaj problemu pomiędzy N75, a gruszką. Jak tu jest OK to geometria się blokuje i czeka rozbieranie turbo. :D

tak jak pisalem zaworki zamienialem wiec chyba odpada . gruszka chodzi, na moje oko nie jest nieszczelna

chyba pozostaje turbo ..

Opublikowano

Rozkręć ecu i sprawdz czy czasami wężyk nie pękł w środku,popatrz dokładnie bo możliwe że pękła albo zgniła sprężyna w gruszce turbiny-ja wymieniłem na z AWX-a.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano
  • Autor

Rozkręć ecu i sprawdz czy czasami wężyk nie pękł w środku.

chodzi Ci o czujnik doładowania ? u mnie czujnik doładowania jest w dolocie

Opublikowano

Rozkręć komputer,u mnie też jest w dolocie.

Opublikowano
  • Autor

Rozkręć komputer,u mnie też jest w dolocie.

moze glupie ale wydaje mi sie ze jakby pękł wężyk to cisnienie bylo by za niskie a u mnie ewidentnie napier.... ile wlezie

Opublikowano

właśnie dlatego że są złe wskazania,zadane ciśnienie jest za niskie.

Opublikowano
  • Autor

właśnie dlatego że są złe wskazania,zadane ciśnienie jest za niskie.

wytłumaczysz troche jaśniej? nie zrozumiałem szczerze mówiąc :P

Opublikowano

Powinieneś mieć ok 1948 a masz 1907,4 i to jeszcze skacze.

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs log z mojego komputera tylko że po zaczipowaniu.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano
  • Autor

Powinieneś mieć ok 1948 a masz 1907,4 i to jeszcze skacze.

a moze byc taka opcja ze ktos robil mape i cos zj***ł?

Opublikowano

Nie jestem pewny ale nawet nie masz w tej chwili serii,mam identyczny komp do sprzedania.

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem pewny ale nawet nie masz w tej chwili serii,mam identyczny komp do sprzedania.

zastanawiam sie nad zmiana kompa ale nie na identyczny tylko z nowsza pamiecia zeby mozna bylo mape zmieniac przez obd wgl jest to mozliwe?

Opublikowano

Nie mam pojęcia ale chyba nie ten komp mam do sprzedania.

https://www.olx.pl/oferta/komputer-sterownik-a4-b5-passat-b5-1-9-afn-1997r-110-km-chip-ok-140km-CID5-IDgLDIT.html

jazda była bez porównania.

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia ale chyba nie ten komp mam do sprzedania.

https://www.olx.pl/oferta/komputer-sterownik-a4-b5-passat-b5-1-9-afn-1997r-110-km-chip-ok-140km-CID5-IDgLDIT.html

jazda była bez porównania.

póki co trzeba ogarnąć zeby seria wrociła do normy a pozniej można modzić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.