Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 3.0 v6 Q kontrola trakcji check engine i EPC


Ludzin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moja a4. Zapalily sie kotrolki kontroli trakcji i EPC do 1800 obrotow jedzie normalnie potem jakby wogolee nie mial mocy obrotuy rosna a predkosc nie. W pewnym momencie przestal wogole reagowac na gaz po zgaszeniu i odpaleniu zaczal reagowac ale tak jak uprzednio do 1800 obr. Ale dolaczyla kontrolka check.ktos cos takiego mial ? Albo wie co to moze byc ? Jutro podlaczam pod vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moja a4. Zapalily sie kotrolki kontroli trakcji i EPC do 1800 obrotow jedzie normalnie potem jakby wogolee nie mial mocy obrotuy rosna a predkosc nie. W pewnym momencie przestal wogole reagowac na gaz po zgaszeniu i odpaleniu zaczal reagowac ale tak jak uprzednio do 1800 obr. Ale dolaczyla kontrolka check.ktos cos takiego mial ? Albo wie co to moze byc ? Jutro podlaczam pod vaga

Witaj. Ja miałem ostatnio podobny problem, jednakże zupełnie inne silniki i nie wiem czy można to prfzełożyć na twój. Swój opisałem w poście awaria skrzyni. U mnie bolączką były filtry paliwa i powietrza jak się okazało. Po objawach nigdy bym tego nie powiązał. Ale jak nie ma mocy to pierwszym miejscem który bym sprawdzał jest układ zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...