Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

centtalny nie reaguje podczas mrozu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam b5 po lifcie z 1999 z pełnym fis wszystko działa cacy do puki nie przyjdzie mróz wtedy przestaje działać centralny i nie chce się zamknąć z pilota. jak wsiadam do środka to z guzika zamyka auto i otwiera ale z pilota lipa.

Baterie wymienione. Prawdopodobnie u mnie jest alarm. Gdzie znajduje się centralka która łączy się z pilotem ? Wiem że pompka jest z tylu ale czy to jej wina ? raczej nie . proszę o pomoc bo dopiero poznaje to auto

Opublikowano

Witam mam b5 po lifcie z 1999 z pełnym fis wszystko działa cacy do puki nie przyjdzie mróz wtedy przestaje działać centralny i nie chce się zamknąć z pilota. jak wsiadam do środka to z guzika zamyka auto i otwiera ale z pilota lipa.

Baterie wymienione. Prawdopodobnie u mnie jest alarm. Gdzie znajduje się centralka która łączy się z pilotem ? Wiem że pompka jest z tylu ale czy to jej wina ? raczej nie . proszę o pomoc bo dopiero poznaje to auto

jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka
Opublikowano

jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka
po piwie chyba kolega :D
Opublikowano

bo???

jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka

po piwie chyba kolega :D
??

napisze prościej jeśli kluczyk scyzoryk jest ori audi nie dokładany to centralką odbierająca sygnał z pilota jest pompka centralnego zamka która również ma w sobie funkcje alarmu oraz zarządza oświetleniem wnetrza

Opublikowano
  • Autor

Nie ukrywam kupiłem auto tydzień temu, kluczyk dostałem jeden (niestety) . Jest to ori scyzoryk. Sprzedawca uprzedzał mnie że jak są mrozy to pilot przestaje działać . Jak wchodzę do środka to po naciśnięciu guzika na drzwiach wszystko działa pięknie .

Nie wiem może wyjąć tą pompkę i poprawić luty czy co?


wyjołem pompkę i oznaczenia na pompce to 8d0 862 257 czyli z centralnym z pilota . czy powiedzmy jak wymienię ta pomkę na inna z tymi samymi numerami to pilot zadziała ? czy będę musiał jakoś zaadoptować tą nową pompkę ?
Opublikowano

Nie ukrywam kupiłem auto tydzień temu, kluczyk dostałem jeden (niestety) . Jest to ori scyzoryk. Sprzedawca uprzedzał mnie że jak są mrozy to pilot przestaje działać . Jak wchodzę do środka to po naciśnięciu guzika na drzwiach wszystko działa pięknie .

Nie wiem może wyjąć tą pompkę i poprawić luty czy co?

wyjołem pompkę i oznaczenia na pompce to 8d0 862 257 czyli z centralnym z pilota . czy powiedzmy jak wymienię ta pomkę na inna z tymi samymi numerami to pilot zadziała ? czy będę musiał jakoś zaadoptować tą nową pompkę ?

zacznij od przejrzenia elektryki w pompce bo coś nie styka na mrozie skoro w dodatnich temp działa albo druga sprawa może w scyzoryku leży problem

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

No dziś poprawiłem luty w pompce ale to samo kluczyk wogóle nie reaguje. sprawdziłem czy przekręcając kluczykiem z zewnątrz też zamyka ale lipa. Jak wkładam kluczyk do zamka to zamyka tylko dzwi kierowcy ale jak zamknę centralny ze środka potem wyjdę to z kluczyka wkładając do zamka wszystko otwiera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.