Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5]Avant problem ze zmieniarką


Maxero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Opiszę mój problem może ktoś się spotkał lub wie czy jest rozwiązanie ,bo nie znalazłem odpowiedzi w innych wątkach. Mam radio symphony 1 ze zmieniarką w bagażniku po lewej stronie wraz z nagłośnieniem Bose. Radio było wymieniane i nie miało odpowiednich kodowań pod zmieniarkę i bose. Miało kod kodowania 201 i zmieniłem na 213 według znalezionych kodów. I myślałem że złe kodowanie będzie przyczyną rozłączania zmieniarki ,ale myliłem się.

Problem jest taki że po przełączeniu na zmieniarkę pogra chwile i wraca sam na FM. Po czym nie reaguje przycisk CDC ,dopiero jak wcisnę jakiś guzik zaczyna znowu reagować przycisk. I sytuacja się powtarza. Jedynie 2 błędy na radiu z czytałem ,jeden dotyczy zmieniarki ,a drugi nawet na zagranicznych forach nie znalazłem.A to błędy pierwszy: 65535.U48023 Internal control module memory: check sum error i drugi: 00855.Połączenie ze zmieniaczem CD . Kable sprawdzałem nic nie wypięte wszystko siedzi tak jak powinno. Przy cieplejszej temperaturze było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65535-Uszkodzenie komputera sterującego,zwarcie z plusem

00855-Połączenie do zmieniacza płyt CD. Brak komunikacji. Możliwe przyczyny występowania usterki. Uszkodzone prowadzenie przewodów do zmieniacza płyt CD. Uszkodzony zmieniacz CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym muszę zobaczyć jak jest podłączenie na kablach i porównać ze schematem. A w drugim przypadku podmienię zmieniarkę z seat'a i zobaczę czy będzie występować to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...