Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 1.6 AHL czy uszkodzony wtrysk paliwa moze zalewac swiece na lpg


AUDILUX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam problem po odpaleniu samochodu chodzi rowno na 4 cylindry po okolo 5min zalewa jedna swiece po przegazowaniu dalej chodzi rowno ale tez tylko chwile. gdy przelaczy sie na gaz chodzi na 3 gary prawie caly czas czy moze byc to wina jednego wtrysku? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 dni temu o tym pisałeś - naprawdę nie da się naprawić auta przez forum albo pejsbuka.

W Siedlcach z tego co wiem są mechanicy którzy to zdiagnozują.

Odpowiedzi na forum to wróżenie z fusów albo szklanej kuli - może 1% użytkowników to ludzie w tym temacie doświadczeni ale uwierz że niechętnie będą się dzielić swoją wiedzą z całym światem. Licząc na fart że ktoś wylosuje prawidłową odpowiedź - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć tą świece i sprawdź jak wygląda, sprawdź kable zapłonowe i jeśli posiadasz ADP kopułkę i palec ew cewkę pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam silnik z oznaczeniem ahl jest w nim cewkomodul zadnych bledow na kompie swiece ngk nowe przewody beru tez nowe cewka nowa czujnik polozenia walu oraz walka rowniez cisnienie mierzone na kazdym z cylindrow jest takie same jutro sprawdze jeszcze listwe z wtryskiwaczami moze tam cos nie halo dziekuje za odpowiedzi wszystkim zainteresowanym tym tematem

Naprawiac samochod a poradzic sie innych uzytkownikow to jest roznica naprawiac mozna samemu a poradzic sie mozna innych byc moze mial juz ktos ten problem chyba po to jest to forum a i tak apropo tych niby mechanikow w siedlcach od wtryskow nie polecam nikomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być parę przyczyn zalewania. Na próbę odłącz jeszcze wtyczki od sondy lambda i przepływomierza, jak to nie pomoże to odłącz jeszcze wtyczkę od przepustnicy, będziesz go musiał trzymać na obrotach ale sprawdzisz jak chodzi. Ja wymieniałem u mnie jeden wtryskiwacz bo właśnie zalewał świece i nie chodził na ten cylinder ale ty masz gaz i na nim też nie chodzi więc to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjeciu listwy wtryskowej okazalo sie ze jeden z wtryskow jest zalany Po zrobieniu proby jedej leje paliwo temat zamykam przyczyna byl uszkodzony wtrysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...