Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 Avant 3.0 TDI Q BKN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Audi mam już prawie rok, ale dopiero teraz jakoś się zebrałem, żeby się nim pochwalić :)

Ale lepiej późno niż wcale :)

Pojechałem oglądać inne, ale to akurat zjechało z lawety i nie było jeszcze nawet przygotowane do wystawienia więc mogłem zobaczyć jak wygląda przed odpicowaniem :)

 

Dane:

silnik: 3.0 tdi bkn

napęd: Q oczywiście :)

kolor: czarny LY9B

tak wyglądało jak po nie pojechałem:

a0d2385cf854.jpg

4a64ca567afe.jpg

46ee6c490d44.jpg

tak wygląda obecnie:

69d9b675ae9b.jpg

f720c24cfe4c.jpg

W tak zwanym międzyczasie wymieniony kompletny rozrząd, wszystkie wtryski, sprzęgło + dwumas.

 

Plany:

- przyciemnienie szyb - zrobione :)

- odświeżenie felg - zrobione :)

- dokładka S4 zrobione :)

- wydech z S4 - czeka na montaż :)

- program

- korekta lakieru

- PDC tył - zostało poprowadzić wiązkę

- dekory led

- lekkie obniżenie

- czarny sufit - czeka na montaż :)

- kierownica 3 ramienna + MF - zrobione :)

- podłokietnik Mcdonald - zrobione :)

- tuba w kole

-zmiana audio na Focal P + T

- wygłuszenie

- podświetlenie led w lusterkach

- wnętrze led - czeka na montaż razem z sufitem

- listwy zewnętrzne S-Line - zrobione :)

- listwy progowe S-Line - czekają na montaż

- dokładka z Cupry

Pewnie jest jeszcze pare rzeczy, o których zapomniałem, ale temat będę uzupełniał raczej na bieżąco :)

wszelkie komentarze i sugestie mile widziane :D

 

 

Edytowane przez d4ri0

Opublikowano

W koncu temat! Spoznione ale gratuluje zakupu :D:polew:

Ladnie sie prezenci. Zawias w dol sie prosi ;) No i galka zmiany biegow w komplecie do kiery 3-roj ramiennej. Felga zostaje czy jakas wieksza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Thx[emoji3] galka jezdzi w bagazniku[emoji3]felga odswiezona wiec zostaje 17. Ale w zapas idzie 18[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mało tych aktualnych fotek masz :P 

 

Silnik i napęd :kox: Czarne felgi w czarnej budzie słabo wyglądają według mnie :) Pakiet zewnętrzny S-line, do tego troszkę niżej i auto będzie wyglądać jak należy :decayed: 

P.S Jak silniczek się sprawuję ? 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Norbas napisał:

Mało tych aktualnych fotek masz :P 

 

Silnik i napęd :kox: Czarne felgi w czarnej budzie słabo wyglądają według mnie :) Pakiet zewnętrzny S-line, do tego troszkę niżej i auto będzie wyglądać jak należy :decayed: 

P.S Jak silniczek się sprawuję ? 

fotek mało bo pogoda słaba...

felgi jak widać na aktualnych zdjęciach nie są czarne:)

jakbyś czytał dokładnie to byś przeczytał, że rozrząd i wtryski zrobione więc teraz silnik musi chodzić jak zegarek :)

listwy zewnętrzne s-line już są, z przodu dojdzie jeszcze dokładka z Cupry a z tyłu zostaje dyfuzor z S4 bo wydech już czeka :)

Opublikowano
4 godziny temu, d4ri0 napisał:

jakbyś czytał dokładnie to byś przeczytał, że rozrząd i wtryski zrobione więc teraz silnik musi chodzić jak zegarek

No faktycznie słabo czytam i ze zrozumieniem też nie najlepiej :wink: Znaczy, że inne rzeczy nie mają prawa się posypać po zrobieniu rozrządu,  wymianie wtryskiwaczy i dwumasa tak... :hi:

 

Opublikowano
  • Autor

Po takim remoncie to juz nie bardzo co ma sie zepsuc[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dzieje sie cos w temacie? :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Dzieje[emoji3] aktualnie maluja sie zaciski, nowy alternator, idzie w dol, podsufitka czarna i jeszcze pare drobiazgow[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No to zapaszczaju foty ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie ma ani jednej foty :banan:

Edytowane przez Sop ek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.