Treść opublikowana przez d4ri0
-
Wymiana grilla
DTM to deficytowy towar. ja polowałem pół roku
-
Wymiana grilla
mam w telefonie zdjęcia
-
Wymiana grilla
grill DTM pasuje p&p do zwykłego zderzaka, wiem bo sam mam taki
- Wymiana grilla
-
Kradzież wkładów fotochrom a AC
Jesli nie miales zgloszonych do ubezpieczyciela to nic nie dostaniesz. Ubezpieczenie sluzy do odtworzenia sprzed zajscia, nie do ulepszania auta. Przerabialem to przy szybie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie lata ktos z Was na slask/malopolske? Mam opony do odebrania i dobrze byloby je zobaczyc na zywo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poduszki silnika 3.0 TDI ASB
Panowie, czy poduszka z a6 c6 pasuje do b7 BKN? I czy z ASB pasuje do BKN? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0 TDI 204 km rozrząd.
Pod Warszawa 5k z robota. Wiem bo robilem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedzmy za tydzien na WNR i Halloween:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dzis dobra pogoda...moze stadion? Rzucam pomysl choc sam nie wiem czy dotre... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede sie staral ale moze drugim autem i okolo 21 niestety dopiero... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Witam, Po przesłanych zdjęciach kupujący nie pisał nic o tym, że chrom jest zbyt porysowany, wszsytko mu pasowało, cena również była bardzo atrakcyjna (pomijam, ze na początku proponował 100zł ). Zdjęcia 2 i 3 to zdjęcia, które wysłałem kupującemu, w porownaniu do zdjęć zrobionych przez niego jest różnica w chromie więc mam prawo przypuszczać, że został porysowany przez kupująącego, który następnie stwierdził, ze mu nie pasuje. Proponuję kupującemu postawić się teraz w mojej sytuacji, z takim chromem nikt już jej nie kupi więc będę w plecy a ppoduszka i tak nie jest mi potrzebna. oczywiście, że zgodnie z prawem jest możliwość zwrotu, ale pod warunkiem, że towar jest nieuszkodzony, w tym przypadku takiej pewności nie ma. Pozdr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lcos jeszcze? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wioze napoje chipsy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dawaj znaka to pojedziemy razem[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam nadzieje sie pojawic ale tez wszystko rozstrzygnie sie jutro w ciagu dnia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany! A moze dzis wyskok do Łodzi? https://www.facebook.com/LodzkieZlotyAudi/posts/2064451130468311 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze jakis streaming z Frankfurtu?[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie dzis w Arkadii w iSpocie od 19 jest transmisja konferencji wiec pewnie bedzie sporo ludzi. Moze tez tam wpadniemy? Ja dzis postaram sie byc, jesli iie Audi to Dzika Kura[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciezko powiedziec... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam wyjmaki, ale mnie nie bedzie dzis. Jak jedziesz przez Bemowo to podjedz to pozycze:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Krwisty Avant RS4 LOOK Recaro/TTS/traktor
Folie dajesz na zewnatrz wiec jak zle przykleisz to oderwiesz. Z ledami to jednak lepiej dac komus kto sie zna:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Krwisty Avant RS4 LOOK Recaro/TTS/traktor
Dawaj lampy jasna czarna folia, nawet jak wstawisz ledy z a6 to i tak warto bo teraz wcale ich nie widac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, ma ktos jedna klubowa ramke na zbyciu? Moja sie uszkodzila i najchetniej zalozylbym klubowa[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana rozrzadu.
5 000 plus minus Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk