Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d4ri0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d4ri0

  1. d4ri0 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B7
    DTM to deficytowy towar. ja polowałem pół roku
  2. d4ri0 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B7
    mam w telefonie zdjęcia
  3. d4ri0 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B7
    grill DTM pasuje p&p do zwykłego zderzaka, wiem bo sam mam taki
  4. d4ri0 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B7
    mdf?
  5. Jesli nie miales zgloszonych do ubezpieczyciela to nic nie dostaniesz. Ubezpieczenie sluzy do odtworzenia sprzed zajscia, nie do ulepszania auta. Przerabialem to przy szybie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Panowie lata ktos z Was na slask/malopolske? Mam opony do odebrania i dobrze byloby je zobaczyc na zywo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. d4ri0 odpowiedział(a) na MisterK temat w 3.0TDI
    Panowie, czy poduszka z a6 c6 pasuje do b7 BKN? I czy z ASB pasuje do BKN? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. d4ri0 odpowiedział(a) na Majes86 temat w 3.0TDI
    Pod Warszawa 5k z robota. Wiem bo robilem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jedzmy za tydzien na WNR i Halloween:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ale dzis dobra pogoda...moze stadion? Rzucam pomysl choc sam nie wiem czy dotre... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Bede sie staral ale moze drugim autem i okolo 21 niestety dopiero... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Witam, Po przesłanych zdjęciach kupujący nie pisał nic o tym, że chrom jest zbyt porysowany, wszsytko mu pasowało, cena również była bardzo atrakcyjna (pomijam, ze na początku proponował 100zł ). Zdjęcia 2 i 3 to zdjęcia, które wysłałem kupującemu, w porownaniu do zdjęć zrobionych przez niego jest różnica w chromie więc mam prawo przypuszczać, że został porysowany przez kupująącego, który następnie stwierdził, ze mu nie pasuje. Proponuję kupującemu postawić się teraz w mojej sytuacji, z takim chromem nikt już jej nie kupi więc będę w plecy a ppoduszka i tak nie jest mi potrzebna. oczywiście, że zgodnie z prawem jest możliwość zwrotu, ale pod warunkiem, że towar jest nieuszkodzony, w tym przypadku takiej pewności nie ma. Pozdr.
  13. Lcos jeszcze? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wioze napoje chipsy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. To dawaj znaka to pojedziemy razem[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ja mam nadzieje sie pojawic ale tez wszystko rozstrzygnie sie jutro w ciagu dnia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Pany! A moze dzis wyskok do Łodzi? https://www.facebook.com/LodzkieZlotyAudi/posts/2064451130468311 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. To moze jakis streaming z Frankfurtu?[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Panowie dzis w Arkadii w iSpocie od 19 jest transmisja konferencji wiec pewnie bedzie sporo ludzi. Moze tez tam wpadniemy? Ja dzis postaram sie byc, jesli iie Audi to Dzika Kura[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ciezko powiedziec... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ja mam wyjmaki, ale mnie nie bedzie dzis. Jak jedziesz przez Bemowo to podjedz to pozycze:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Folie dajesz na zewnatrz wiec jak zle przykleisz to oderwiesz. Z ledami to jednak lepiej dac komus kto sie zna:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Dawaj lampy jasna czarna folia, nawet jak wstawisz ledy z a6 to i tak warto bo teraz wcale ich nie widac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Panowie, ma ktos jedna klubowa ramke na zbyciu? Moja sie uszkodzila i najchetniej zalozylbym klubowa[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. d4ri0 odpowiedział(a) na szaszownik temat w 3.0TDI
    5 000 plus minus Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.