Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie dziwny dzwiek w okolicach deski rozdzielczej


MatLandau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem a raczej usłyszałem wydobywający się dziwny odgłos buczenia w okolicy deski rozdzielczej od str. pasazera ale tylko na włączonym zapłonie.  Czy ktoś coś? 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.
Zapraszam tu ->Regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmuchawa nagrzewnicy? Wyłącz nadmuch i zobacz czy dźwięk ustanie. Jeśli tak, to dmuchawa do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie gdy wyłącze nadmuch buczenie nie ustaje , dziś zauważyłem że jak gasną światła to buczenie ustaje. Nie jest to jakiś bardzo głośny odgłos ale jak się jedzie na wyłączonym radiu to trochę mnie to irytuje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz xenony? Może przetwornica generuje zakłócenia i słychać je w głośnikach? Jeszcze dla testu wyłącz albo wycisz radio.

Innych pomysłów chyba nie mam :) Pasowałoby znaleźć źródło dźwięku, bo ciężko tak wróżyć z fusów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie gdy wyłącze nadmuch buczenie nie ustaje , dziś zauważyłem że jak gaszenia silnik  to buczenie ustaje ale po zgaszeniu tak gdzieś z 2sekundy jeszcze słychać . Nie jest to jakiś bardzo głośny odgłos ale jak się jedzie na wyłączonym radiu to trochę mnie to irytuje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ostatnio też wymieniłem światło w klapie tylne ledy i ta strona mocniej zaczęła świecić, czy ktoś z was wie czym to może być spowodowane ? Być może jest to powiązane z tym buczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wednesday, January 25, 2017 o 15:34, sowiq napisał:

Masz xenony? Może przetwornica generuje zakłócenia i słychać je w głośnikach? Jeszcze dla testu wyłącz albo wycisz radio.

Innych pomysłów chyba nie mam :) Pasowałoby znaleźć źródło dźwięku, bo ciężko tak wróżyć z fusów :)

Mam nagrałem filmik z odgłosem buczenia trzeba się wsłuchać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze,że ogarnięte :banan: cisza nastała :)

Edytowane przez TomeK_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą pompę wymieniłeś jaki koszt ?? Mnie też strasznie irytuję ten dźwięk tylko u mnie 2.0 TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...