Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana linek mechanizmu podnoszenia szyby a4 b5


Audi MAJSTERKOWICZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas mrozu przypadkowo nacisnąłem otwieranie szyby pasażera. Oczywiście otworzyła się, cos postrzelalo ale sie otwożyła lecz poźniej miałem duży problem z jej zasunięciem całkowicie, to sie nie dosuneła do końca to otworzyła całkowicie ale po ok 20 min zabawy zasuneła sie.

       Rozebrałem boczek i wysypału sie jakieś zielone małe plastiki, cos sie urwało. no i szyba spada samoczynnie juz sie nawet nie utrzyma ,leci w dół, linki wygladają na całe nie są zerwane. 
Proszę o pomoc czy są jakieś zestawy naprawcze. i jak to złożyć w całość z nowymi linkami ewentualnie . Może ma ktos jakieś fotki zeby to poskładać  ????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrales to powinienes widziec co sie posypalo.nikt nie jest jasnowidzem.najleopiej kup caly mechanizm na szrocie.koszt kilkudziesieciu zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie potrzebował pomocy to bym nie pisał tematów na FORUM które pomaga w niejednej sytuacji i Nie potrzebuje JASNOWIDZÓW bo zapewne TY nim nie jesteś lecz tak jak napisałem prosiłem o fotki lub porady jak złozyć nowe linki z zestawem naprawczym, może ktoś przy tym juz grzebał i ma takie materiały lub wiedze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...