Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka immo.


parys2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ułamałem kluczyk a że mam drugi to chciałem przełożyć pestkę od immo. Przy wyciąganiu pestki uszkodziłem ją i teraz cały czas miga mi kontrolka immo. Samochód odpala i jeździ normalnie tylko ta kontrolka miga. Da się ją jakoś wyłączyć? Auto poliftowe.

Edytowane przez parys2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie że kontrolka mruga a auto odpala i jeździ, jakby transponder się uszkodził to auto by odpalało, gasło i nie pojechało raczej za daleko także moim zdaniem to nie wina transpondera, choć różnie może być. A wcześniej przed przełożeniem transpondera nie mrugała kontrolka immo ? Jeśli nie mrugała to najlepszym sposobem na takie mruganie będzie podpięcie VAG i usunięcie błędu immobilizera i powinna zgasnąć bez problemu ;)

Edytowane przez Adrian1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie immo w ecu jest i tak wyłączone.

Jak miałeś drugi kluczyk to po kiego grzyba przekladałeś pastylke? Nie było w nim transpondera?

Kup pastylke, zrób adaptację i ales 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był zmieniany soft więc możliwe że mimo usunięto z ECU. Dopiero po uszkodzeniu transpondera zaczęła mrugać kontrolka a pastylki chciałem przełożyć bo mam tylko jeden klucz z transponderem i ten właśnie ułamałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, parys2007 napisał:

Był zmieniany soft więc możliwe że mimo usunięto z ECU. Dopiero po uszkodzeniu transpondera zaczęła mrugać kontrolka a pastylki chciałem przełożyć bo mam tylko jeden klucz z transponderem i ten właśnie ułamałem.

 

Jeśli w razie konieczności stanie się tak że koledze padnie całkowicie transponder a nie będzie drugiego zakodowanego to polecam emulator immo z allegro, tak na przyszłość ;) co do kontrolki niestety nie pomogę. Oprócz wykasowania błędu vagiem nic nie przychodzi mi do głowy.

Edytowane przez Adrian1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać czarną tasiemkę od tyłu na tarczy obrotomierza lub wylutować diodę od immo ale najlepiej tak jak już pisałem kupić transponder i przeprowadzić adaptację,  kontrlka przestanie migac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli pojadę teraz do fachowca od immo to da radę odczytać pin immo jak został usunięty ze sterownika a transponder jest uszkodzony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin odczytujesz z licznika i sam dasz radę to zrobić jeśli masz vdo.

Immo też sam dasz radę włączyć ale skoro nie masz transpondera to bez sensu bo nie odpalisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik mam VDO. A czym odczytam pin mam vag 311.2

 

Edytowane przez parys2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...