Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem po wymianie wahacza


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

naszrpakach wyszlo ze mam spory luz z prawej strony do wymiany dolny tylny prawy, wymieniłem umechanika po tym zabiegu auto tragedia

jak dodaje gazu zciaga na prawo jak zciagne noge z gazu auto leci w lewo, cuda co jest cholera zmieniac reszte zawieszenia ?@??@?@

norlanie nie zciaga nic jak jade stala prdkoscia i nie przyspieszam gwałtownie lub hamuje silnikiem to prawei tego nie widac ale jak jade np pod gorke to masakra banan febico to moze byc ? ktory nastepny do zmiany wahacz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mechanik tak się popisał...

Czasami często jak wyeliminujesz jeden luz pojawia się drugi.

podjedź raz jeszcze na trzepaki na pewno taki luz wykryje jak nie to łycha w rękę i trzeba szukać.

A jak było przed wymianą???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wymian bylo idealnie tzn tylko stuk byl, ale pewnie jeden luz eliminował drugi zmieniam wahacze i zoabcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popatrzał jeszcze na to co dokonał mechanik tzn jak nie ustawił wahacza i dokręcił to na podnośniku to jakby syzyfowa robota bo teraz wahacz ustawił się tak jak należy i ma luzy.najlepiej zapytaj mechanika jak to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do pierwszej lepszej stacji diagnostycznej i sprawdź wahacze na szarpakach. Może po wymianie luz pojawił się na innym elemencie? Spytaj mechanika jak dokręcał śrubę mocującą wahacz, powinien to wykonać jak samochód stoi na kołach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokrecal jak stal na kołach to wiem napewno

to goc ktory robil tomilion razy w aso pracuje i jest dosc dobry wiec niepodlega dyskusji ale i tak sprawdze:) sadze ze luzy sa na innych elelmentach tez tak czy siak wymieniam wszytskie bo i tak sa stare juz jakies tam stuki sa slyszalne jak zmienie napisze[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:45_________________________________________________PROBLEM ROZWIAZANY - zle zamontowany dolny tylny wahacz ! w zly otwór zamocowany !! lewy w pierwszym byl a prawy w drugim otworze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokrecal jak stal na kołach to wiem napewno

to goc ktory robil tomilion razy w aso pracuje i jest dosc dobry wiec niepodlega dyskusji ale i tak sprawdze:) sadze ze luzy sa na innych elelmentach tez tak czy siak wymieniam wszytskie bo i tak sa stare juz jakies tam stuki sa slyszalne jak zmienie napisze[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 14:45_________________________________________________PROBLEM ROZWIAZANY - zle zamontowany dolny tylny wahacz ! w zly otwór zamocowany !! lewy w pierwszym byl a prawy w drugim otworze

Bez urazy ale jak tacy ludzie pracują w ASO to ja wołam o pomstę!

Sam doszedłeś z tym wahaczem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ,ze sam to niechodzi o to wiesz 8 wieczorem od 7 rano rutyna wiem tak nie powinno byc! no coz stalo sie ale fachowiec jest konkretny kazdy popelnia bledy, doszedlem sam pojechalem na zbieznosc do xxx goscia i facet powiedzial ewidentnie zle zalzony wahacz musi byc wiec sie zaczelo szukac

w 5 minut przyczyna zlokalizowana,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...