Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak Gorącego Nawiewu


KonradekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 b5 1.8 98 r  Klima ! Brak ciepłego nawiewu (znaczy dmucha jakieś Letnie (leciutko ciepłe) ale nie takie jak powinno , wcześniej był problem że nie chciał się rozgrzać do 90 st wymieniony termostat (grzeje fajnie do 90 ) odpowietrzana nagrzewnica i chłodnica Jakieś porady ?> Dodam że nie wiem czy to problem z klimą jak przełączam nawiew na szybę później zmieniam żeby dmuchało na auto i znowu na szybe to automatycznie włącza się na ekranie od klimy śnieżka i dmucha zimnym nie wiem czy tak powinno być czy jak ktoś coś jakieś propozycję ? (Silniczki chodzą ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączaniu nawiewu na szybę prawie zawsze (tzn. w mojej wersji) ta śnieżka się załącza, gdy nacisnę przycisk śnieżki to na ekraniku znika i grzeje ciepłym powietrzem jeśli masz naładowaną klime to nie dziwie się że zimnem daje bo gdy wciskasz nawiew na szybę automatycznie załącza ci się klimatyzacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego że nawet jak śniezka jest wyłączona temp ustawiona na 28 st powietrze leci letnie  


Zdejmij przewody od nagrzewnicy i pod ciśnieniem przeplucz ją raz w jedną raz w drugą stronę.

Ja teraz będę robił zabieg ale z pompka od pralki i octem.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obstawiam zapchaną nagrzewnicę.

Miałem moment walki z podobną sytuącją. Najciekawsze, że oba króćce od nagrzewnicy były ciepłe, a jednak waliło zimnem w aucie.

Dopier ostre płukanie gorącym octem plus potem przepychanie ze szlaufa pomogło i jest wrzątek. W moim przypadku i tak będę musiał wymieniać, ale przynajmniej do tego momentu nie zmarznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...